Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="116498"]
Дозвілля

Приєднуйтесь до всесвітнього флешмобу #КапелюхаНаВуха на допомогу невиліковно хворим дітям

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2016.10.14
0
Нас багато і разом ми можемо допомогти дітям, які цього потребують. Потрібно лише надіти смішну шапку, сфотографуватися в ній

Нас багато і разом ми можемо допомогти дітям, які цього потребують. Потрібно лише надіти смішну шапку, сфотографуватися в ній і викласти в соцмережу з хештегом #КапелюхаНаВуха» і #HatsOn4CPC

Шляпа на вуха

Цього тижня, 14-15 жовтня, у всьому світі відбуватимуться акції, присвячені Дню паліативної допомоги дітям. Флешмоб покликаний привернути увагу до проблеми, яка у нас у країні взагалі мало не табу – про невиліковно хворих дітей говорять лише волонтери та благодійні організації, які, буквально вивертаючись навиворіт, допомагають забезпечити гідне життя без болю дітям, яким залишилося недовго у цьому світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як стати донором крові


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Не забудьте сьогодні і завтра сфотографуватися в кумедному капелюсі і викласти фото в соцмережі з хештегами #КапелюхаНаВуха» і #HatsOn4CPC

Не всіх можна вилікувати, але кожному можна допомогти

Для того щоб приєднатися до флешмобу потрібно зовсім небагато – сфотографуйтесь у прикольній шапці та у п'ятницю, 14 жовтня, викладіть фото в Інстаграм, Facebook, Вконтакті, або будь-яку іншу соціальну мережу, додайте хештеги #КапелюхаНаВуха – українська акція та #HatsO.

Також у суботу 15 жовтня з 11-00 до 16-00 на ВДНГ проходитиме вулична акція КапелюхаНаВуха на підтримку невіліковно хворих дітей. Там будуть майстер-класи з виготовлення капелюшків з паперу та простих матеріалів, клоуни та інші розваги для дітей. І в цій акції теж можна і важливо взяти участь, приходьте всією сім'єю, дітям буде цікаво і всі разом принесете користь тим, хто цього потребує.

Партнери акції: Фонд допомоги дітям з раком крові «Таблетки», Міжнародний фонд «Відродження», Українська асоціація паліативної допомоги дітям, Лінія Паліатив, Debra-Ukraine, Центр допомоги дітям, хворим на бульозний епідермоліз та інші фонди.

Фонд Пігулки:

Ми закликаємо всіх вас підтримати цю акцію. Дитячий паліатив та паліатив як такий вважається закритою темою в Україні. Про це бояться говорити вголос, бояться навіть думати. Але від того, що ми боятимемося теми смерті, діти та дорослі не перестануть помирати. Якщо ж ми про це говоритимемо і що-небудь робитимемо для покращення паліативної допомоги в Україні, то діти та дорослі помиратимуть гідно: без болю і в колі своїх рідних.
Невиліковно хворій людині та її сім'ї завжди можна допомогти. І це те, що ми з вами можемо зробити і змінити.

Доктор Комаровський:

доктор Комаровський
Друзі, є справа!
14 жовтня 2016 р. (у п'ятницю, зовсім скоро) по всьому світу проводяться заходи в рамках Міжнародного дня паліативної допомоги дітям: у світі 21 мільйон дітей з невиліковними та значно скорочуючими їхнє життя хворобами.
Сайт: www.icpcn.org, сторінка заходу icpcn.org/hatson4cpc/
Фейсбук-сторінкаfacebook.com/ICPCN (поставити позначку «подобається» - щонайменше, що ви можете).
Традиційно цього дня люди демонструють свою підтримку, проводячи флешмоб відповідно до таких правил:
- Треба сфотографуватися в прикольній шапці;
— викласти фотографію у соціальних мережах із хештегом #HatsOn4CPC;
— в Україні сторінка заходуfacebook.com , хештег #КапелюхаНаВуха
Друзі, зустрічаємось у п'ятницю, у капелюхах!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Найсексуальніший лікар світу займається благодійністю: краса врятує світ
Куди піти у Києві на вихідних 14, 15 та 16 жовтня

 

багато актуальних ідей та корисних порад щодо догляду за новонародженим, ви знайдете ТУТ
Як підготувати кімнату до приїзду малюка
З новонародженим після виписки

 

ВВи чекаєте малюка і хочете, щоб він народився здоровим, а потім ріс міцним і щасливим? Ми допоможемо вам досягти цієї мети! Запрошуємо всіх майбутніх мам та тат на зустріч #мамаклуб від журналу «Моя дитина». Приходьте до нас, якщо хочете дізнатися, як налагодити грудне вигодовування, а потім годувати грудьми довго та із задоволенням!

немовлят на грудному вигодовуванні, вирішуємо проблеми при грудному вигодовуванні, мамаклуб

скоро народжувати, консультація психолога - moirebenok.ua

Наталія Мовчан – перинатальний психолог, творець авторського проекту «Подорож до народження», консультант з грудного вигодовування та координатор Асоціації усвідомленого батьківства

Світ мами, що годує, починається з королівського трона! Секрет комфорту – у турботі про себе.

  • Як правильно розставити пріоритети, щоб дійсно почуватися королевою під час годування груддю?
  • Чому так важливо висипатися та відпочивати?
  • Як знайти час помити голову, нафарбуватися та піти з чоловіком на побачення (адже психологи нам це активно радять)?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти