Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="167438"]
Новини

Українські зірки, які займаються благодійністю

0
Допомагати тим, кому у житті не пощастило – нормальний вияв людяності. Українські зірки створюють благодійні фонди, та

Допомагати тим, кому у житті не пощастило – нормальний вияв людяності. Українські зірки створюють благодійні фонди, дають безкоштовні концерти, та беруть активну участь у різноманітних благодійних проектах.

Тіна Кароль, Маша Єфросиніна, Віра Брежнєва

Загалом на заклики приєднатися до благодійних акцій, як, наприклад, до проекту Маші Єфросініної, відгукуються практично всі відомі люди. Разові благодійні акції влаштовували Потап, Настя Каменських, Ірина Білик та багато інших. Але є й такі українські зірки, що займаються благодійністю постійно.

Тіна Кароль

Тіна Кароль благодійність

Джерело: instagram @tina_karol

Одна з найулюбленіших українцями виконавиць Тіна Кароль займається благодійністю вже понад п'ять років. Після важкої втрати - смерті від онкології чоловіка Євгена Огіра, Тіна Кароль не могла оговтатися довго. Рак змінює людей, яким довелося з ним зіткнутися – так сталося і з Тіною. У червні 2014 року, до дня захисту дітей, Тіна Кароль відкрила благодійний фонд «Полюс тяжіння», метою якого є допомога дитячим онкологічним відділенням міських та обласних лікарень усіх міст України. Фонд не займається збором коштів, вся діяльність здійснюється виключно за рахунок коштів самої Тіни Кароль.


У моїй ідеї створити такий Фонд є лише одна і найважливіша мотивація – це турбота. Переживши подібне, я розумію, наскільки самотньо почуваються батьки та дітки, які страждають від цієї страшної чуми 21 століття. Я хочу привнести в їхнє життя трохи радості, тепла та турботи про них. Надзавданням моєї ініціативи є надихати людей на добрі справи

Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна

Джерело: instagram @mashaefrosinina

Ведуча Маша Єфросиніна щаслива мам дух дітей, кохана та любляча дружина та цілком успішна шоу-вумен, яка «зробила себе сама». Ще в 2009 році Маша почала особисто надавати посильну допомогу дітям, хворим на лейкемію, а влітку 2014 стала тісно співпрацювати з благодійним фондом «Твоя опора», разом з яким створила «Charity weekend» — цикл зустрічей та тематичних заходів, лекцій, тренінгів та майстер- класів із відомими людьми.

Віра Брежнєва

Співачка та красуня Віра Брежнєва створила благодійний фонд «Промінь Віри» у грудні 2006 року. Фонд допомагає дитячим відділенням онкогематології у всій Україні, закуповує сучасне медичне обладнання.

Віра Брежнєва

Джерело: instagram @ververa

Всеукраїнський благодійний фонд “ПРОМІНЬ ВІРИ” здійснює допомогу дитячим відділенням онкогематології по всій Україні, акумулюючи кошти на закупівлю найновішого медичного обладнання та впровадження передового досвіду лікування лейкозу. – написано на сайті фонду Віри Брежнєвої.

З 2014 року про благодійну роботу Віри Брежнєвої дізналася і Європа, співачка стала послом ООН з питань прав та дискримінації ВІЛ-інфікованих жінок, які живуть у Середній Азії та Східній Європі (програма ЮНЕЙДС) і вона активно висловлює їм підтримку.

Камалія

Камалія Українські зірки, які займаються благодійністю

Джерело: instagram @kamaliyaofficial

Співачка Камалія вважається однією з найбагатших українських виконавиць. Точніше – журналісти люблять рахувати гроші її чоловіка, пакістно-українського бізнесмена Мохаммада Захура. Проте співачка за підтримки чоловіка регулярно влаштовує благодійні концерти, всі кошти від яких відправляє на конкретні потреби – допомога дітям з обмеженими можливостями, дитячим лікарням, боротьбі з ВІЛ, репродуктивній медицині. Розподілом коштів займається благодійний фонд Камалії «Камалія та Мохаммед Захур»

Одна людина, незалежно від свого багатства, не може допомогти всім, – каже співачка – але якщо тисяча, або хоча б сто людей зберуться, вони можуть допомогти – вважає Камалія.

Сергій Притула

Сергій Притула

Джерело: instagram @siriy_ua

Шоу-мен Сергій Притула – людина свято, особливо коли жартує з екрану телевізора. Про його благодійну діяльність знають значно менше, адже Притула не афішує цей бік свого життя. Ведучий один із перших ініціював збір коштів для потреб української армії та адресно для учасників бойових дій на сході України.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Святослав Вакарчук

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук вже кілька років присвячує свої концерти збору коштів для солдатів АТО. Причому зібрані кошти, а їх чимало, використовуються адресно – було закуплено бронеавтомобіль, передано кошти на придбання необхідних ліків для поранених бійців.

Вакарчук

Джерело: instagram @okean__elzy

Крім того, ще 2009 року Святослав Вакарчук створив благодійний фонд «Люди майбутнього». Завдання фонду – підтримка талановитої молоді, підтримка розвитку науки, культури та виховання нового покоління українців – людей майбутнього. Місія фонду сформульована на його офіційному сайті: Формування інтелектуального середовища людей з активною громадянською позицією, яким небайдужа Україна – Людей Майбутнього.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти