Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275868"]
Все буде УКРАЇНА!, Матеріали українською мовою

Фундація Дім Рональда МакДональда у тилу допомагає потерпілим сім'ям

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.09.21
0
Поки наші захисники героїчно звільняють землі, Фундація Дім Рональда МакДональда у тилу допомагає потерпілим сім'ям. Яким був сір

Поки наші захисники героїчно звільняють землі, Фундація Дім Рональда МакДональда у тилу допомагає потерпілим сім'ям. Яким був серпень — дивуватися далі.

Допомогти батьківщині⇒

Допомагали медзакладам: 

До лікарні Святого Миколая поступає багато поранених діток, і ми передали закладу аутотрансфузійні набори для переливання крові (100 000 грн), дуже необхідні їм.


Плахтіївська лікарська амбулаторія Одеської області отримала гематологічний аналізатор, що може замінити цілу лабораторію (100 000 грн.).

Дефібрилятор та електрокардіограф передали кардіологічному відділенню Першотравневої лікарні Миколаївської області (47 000 грн), щоби серця потерпілих українців не переставали битися.

Щоб пришвидшити обстеження пацієнтів, передали Вінницькій обласній дитячій лікарні, де зараз лікується багато вимушених переселенців, мікроскопи (53 грн).

Допомогли придбати систему ЄЄГ для Центру епілепсії в Одеській міській дитячій лікарні № 3, що використовується для виявлення неврологічних розладів, частота яких збільшилася у діток через війну (19 000 грн).

Передавали надважливе медичне обладнання:

Більшість пацієнтів, які потерпіли внаслідок російського вторгнення, потрапляють до лікарень саме з пораненнями різного ступеня тяжкості. Тому ми продовжуємо передавати медзакладам апарати вакуумної терапії. І незабаром ще 50 таких апаратів отримають лікарні (на суму 4 421 657 грн), а це означає, що ще більше українців отримають шанс на швидке одужання.

Передавали продуктові набори:

19 200 ранків, коли матусі не хвилюватимуться, чим нагодувати дитину.

19 200 - саме стільки наборів з життєво важливими продуктами харчування отримали у серпні від Фундації потерпілі батьківщини через місцеві організації.

Сума допомоги склала 7 257 600 грн.

Ми можемо допомогти більшій кількості потерпілих завдяки партнерам, які підтримують програму.

Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів надала 20 000 000 грн, щоб ще близько

50 000 батьківщини отримали потрібну допомогу.

Альфа-Пак надає свої виробничі потужності та допомагає з виготовленням та відвантаженням продуктових наборів.

Партнери, які безкоштовно надають продукти харчування:

Нестле Україна – дитячу продукцію Gerber, кофе Nescafe, кондитерські вироби Світоч та Nesquik, батончики Fitness, приправу Мівіна. Олейна – олію, AХА – каші миттєвого приготування.

нова пошта безкоштовно доставляє частину продуктових наборів в рамках проекту Гуманітарна пошта України - 8 720 наборів з продуктами харчування отримали місцеві організації у 10 регіонах країни.

Сімейні кімнати Рональда МакДональда допомагали батьківщині бути разом

Читали казки, насолоджувалися обіймами, святкували разом День Незалежності та вболівали за наших захисників на фронті. Ось чим займалися батьківщини хворих діток у Сімейні кімнати у 5 дитячих обласних лікарнях (Львові, Вінниці, Сумах, Києві, Рівному). А головне — дарували своїм діткам найцінніше. підтримку. 

У серпні Сімейні кімнати відвідали 836 батьківщин 5476 разів.

Допомогти батьківщині⇒


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти