Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="161951"]
Здоров'я

Небулайзер у період застуд: переваги та особливості використання. Досвід української мами

Old date: 2017-04-12
Current date: 2022.09.28
New date: 2017.10.30
0
Інгаляція - проста і корисна процедура, яка не тільки допоможе вам і дитині швидше стати на ноги під час осінньої застуди.

Інгаляція - проста і корисна процедура, яка не тільки допоможе вам і дитині швидше встати на ноги під час осінньої застуди, але стане відмінним профілактичним засобом від ГРВІ і ГРЗ. На щастя, зараз для інгаляцій є небулайзери, які встигли полюбитися як батькам, так і малюкам. Які переваги цього пристосування в будинку і як розважати дитину, поки вона дихає в маску, розповіла досвідчена мама-блогер Тетяна Мельниченко.

Fotolia

З чим у вас асоціюється осінь? Дощем, промоклими ногами, нежиттю та кашлем? У мене так. Бо все своє дитинство я фактично не вилазила із ГРВІ та інших простудних захворювань. А лікувалися ми переважно народними методами — інгаляція над каструлею з відвареним картоплею. Якщо у вас такого не було, то вам пощастило, бо мені, щоби виздоровити, доводилося добряче попітніти. У прямому сенсі.

Тетяна Мельниченко
Тетяна Мельниченко
Активна мама, тележурналіст у декреті, автор блогу Мамоспільнота, організатор групи Мамоспільнота

♥♥♥

Лікування, коли ти закутаний поверх каструлі покривалом і з тебе струменить вода, а ще й ризик попектися — не приємних. Вже й не знаю, що тоді спрацьовувало: чи чудодійна народна медицина чи моє небажання, щоб екзикуція тривала ще, але я швидко одужувала.


Мушу визнати, що інгаляції такі доволі ефективні, щоправда, у мій час відповідні апарати були лише по поліклініках. Та й з температурою на процедури не дуже схожий. Це зараз портативний апарат для інгаляції можна мати у себе вдома і лікуватися за першої потреби.

Саме тому з появою малюка вдома я всерйоз задумалася про необхідність небулайзера. І за збігом обставин мені саме запропонували протестувати Юлайзер від «Юрія-Фарм». Оскільки Юлайзер (так називається апарат) можна використовувати для профілактики захворювань усієї батьківщини, я вирішила спробувати. Тим паче, що наш організм на витривалість одночасно випробовувався холодними батареями, дощем та низькою температурою.

Тетяна Мельниченко

У нас з малюком раз по раз з'являлася нежить, дерло горло і був високий ризик захворіти. А у дитини тим паче — особливо на тлі зубів, що періодично лізуть із температурою.

Перше, що мене дуже порадувало, коли я побачила Юлайзер – його розміри. Він дуже компактний, займає мало місця не лише вдома, а й у багажі. Для мене це означає, що я можу перевозити його з собою, коли ми їдемо до бабусі. А ще, за потреби, ним можна дати покористуватися друзям (за умови придбання індивідуальних масок та контейнера для ліків).

Інше, що мене дуже втішило, це те, що він порівняно з іншими пристроями не гучний. Ввімкнувши його, я була налаштована на певний гул, який буває в компрессорних апаратах, що транспортують рідину, але Юлайзер був значно тихішим, ніж я сподівалася, що для маленького дитини важливо.

Ну і врешті, що мене найбільше здивувало — швидкість подачі речовини. Зізнаюся чесно, я боялася, що маленька дитина довго не сидить у масці. Я пригадала свій тридцятихвилинний досвід дитинства над каструлькою з парою і думала, чим же я розважатиму малюка, поки триває процедура.

♥♥♥

Спершу ми погралися у гру: мама у масці — дитина в масці, потім у іншу: мама вдягає маску на дитину, а дитина на маму. Зі старшими дітьми, звісно, ​​простіше домовитися чи пояснити. А однорічні малюки — вертуні, непосидьки і ще не зовсім розуміють, що ми від них хочемо. Але, як на мене, все відбулося просто негайно і ніхто навіть злякатися не усміг. Щоправда, інгаляція з трубочкою Олесеві навіть більше понравилася.

Тетяна Мельниченко

Насправді перевага використання Юлайзера — очевидна: лікувальна речовина, на відміну від таблеток, дуже швидко потрапляє куди слід: чи закладений ніс, чи хворе горло чи бронхи. Часто пігулки лише знімають симптоми, а не лікують. А в такому вигляді – ефект відчуваєш зразу.

Інша справа, що самолікуванням займатися не варто: особливо варто проконсультуватися з педіатром мамам малюків до 7 років чи не має дитини протипоказань до інгаляцій. Щодо медикаментів та доз теж слід також порадитися з лікарем.

Тетяна Мельниченко

Щоправда застосовувати у Юлайзері відвари трав, ефірні олії чи настої заборонено виробником. Однак у компанії «Юрія-фарм» є достатній перелік ліків, які можна використовувати саме на цьому пристрої.

В інструкції я прочитала, що гарантія на пристрій — 5 років, тож це хороша інвестиція, адже в разі потреби наша сім'я та друзі зможуть ще довго користуватися Юлайзером як для профілактики, так і в разі несподіваних захворювань.

Тепер я буду спокійніша як за промоклі ноги в калюжах, так за сніг у роті та за коміром малюка. Але сподіваюся, що ми і надалі будемо включати Юлайзер лише для профілактики!


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти