Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="55584"]
1-3, Розвиток

Вчені: однорічні діти вміють розрізняти емоції дорослих

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2014.10.10
0
Вчені з Університету Вашингтона з'ясували, що діти, трохи старші одного року, вже вміють розпізнавати емоції дорослої людини.
Дівчинка грає іграшками (фото: Burda Media)

Дівчинка грає іграшками (фото: Burda Media)

Вчені з Університету Вашингтона з'ясували, що діти, трохи старші одного року, вже вміють розпізнавати емоції дорослої людини. І це виходить завдяки візуальному сприйняттю.

Результати дослідження вказують на те, що у дітей з раннього віку розвивається здатність до самоконтролю, від чого залежить і успішність у навчанні.

На думку експертів, самоконтроль у дітей починає розвиватися із 15-місячного віку. Завдяки цій якості діти вже так чи інакше регулюють свою поведінку залежно від обставин.

На початку експерименту дітям спочатку демонстрували іграшки, які видавали різні звуки та мотивували їх грати з ними. Потім до кімнати заходив дорослий і при дітях починав маніпулювати звуковими іграшками, а другий дорослий висловлював невдоволення звуками, які видавали іграшки.


Коли невдоволений дорослий йшов із кімнати або повертався до малюків спиною, діти брали іграшку та копіювали всі дії, які показували їм дорослі, що маніпулюють іграшками.
Якщо ж розгніваний звуками іграшок людина залишалася в кімнаті і зберігала спокійний вираз обличчя, більшість дітей сумнівалося протягом 4 секунд, перш ніж взяти. іграшку. А взявши її в руки, намагалися, як і раніше, дружно повторювати дії експериментатора.

Експерти дійшли висновку, що діти розуміють мотиви поведінки людей, які вони висловлюють невербально. Крім того, малюки виявляють різні поведінкові реакції, за якими можна буде передбачити їхню готовність до навчання. А те, що деякі діти вміють ігнорувати гнів інших людей, свідчить про вплив формування такого якості як імпульсивність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Емоційний розвиток дитини: чому це важливо?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти