Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="266702"]
Розвиток

Найкращі дитячі іграшки від нудьги та для розвитку мозку

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.06.16
0
Ви можете прочитати цю статтю по-русски
Дізнайтеся про всі ігри та колекційні предмети, які будуть популярні у дитячих магазинах у 2021-2022 роках. Діти прискіпливі, не

Дізнайтеся про всі ігри та колекційні предмети, які будуть популярні у дитячих магазинах у 2021-2022 роках.

дитячі іграшки від нудьги та для розвитку мозку

Діти прискіпливі, непостійні і в цьому частково криється їхня чарівність. Тому тренди іграшок постійно змінюються і, потрапляючи в дитячий магазин Панама, батьки опиняються в розгубленості. На щастя, є дослідники, які вивчають продажі та прогнозують попит. Вони допомагають нам заздалегідь підготуватися до дня народження та інших свят – купити новинки до того, як вони почнуть продаватися за ціною автомобіля.

Іграшки, які діти проситимуть цього сезону

Інноваційна продукція спонукає уяву, дозволяє приміряти ролі будь-яких мультиплікаційних персонажів та навчає всьому різними мовами — словами, цифрами, кольорами, фізичними явищами. У 2020-х виробники роблять ставку не тільки на STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics), SEL (Social & Emotional Learning), творчість:


  • не втрачає актуальності таємниця розпакування: сліпі коробки, випадкові колекційні сюрпризи — гарячий тренд;
  • ще один топовий інгредієнт - вода: у дитячих магазинах ви знайдете безліч ляльок і машинок, що змінюють колір при зануренні у воду різної температури;
  • найменші дослідники не змінюють пристрастей - вони все ще люблять бруднити руки пальчиковими фарбами, возитися з кінетичним піском, стискати і розтягувати пластилін;
  • модною стає екологічна стійкість – пластмаси на рослинній основі, упаковки та коробки для зберігання з перероблених матеріалів.

Серед новинок є дивні товари, як фламінго на унітазі Moose Toys. Вони не входять до списку продукції, рекомендованої вітчизняними психологами та педагогами.

Що шукати в дитячому інтернет-магазині Panama: корисні трендові іграшки для дівчаток та хлопчиків

Експерти радять купувати малюкам сортери, дерев'яні кубики, музичні інструменти, ляльки, навчальні картки та пазли. Дошкільникам, школярам знадобляться класичні конструктори Lego та електронні набори «Знаток», аксесуари для робототехніки, хімічних експериментів та малювання. Підлітків зацікавлять картини-пазли Lego Art та Star Wars, настільні ігри «Манчкін: Підземелля» та «Ікуазу», потужні мікроскопи Bresser, National Geographic та Optima з високою кратністю збільшення.

Деякі хіти сезону складно запідозрити у корисності, але вони все ж таки підживлюють допитливий розум, знімають стрес, заспокоюють активних непосид.

  • інтерактивні цуценята Pamper Pets готують до догляду справжніх вихованців - вони рухають головою, п'ють з пляшечки, ходять в туалет і потребують турботи;
  • літаючі феї Pixies Hatchimals з аксесуарами та USB-кабелем для підзарядки дозволяють поринути у веселу пригоду та дати волю фантазії;
  • бетмобіль із фігуркою Бетмена та набір «Гардероб мрії Barbie» Mattel із 30 предметами у складній шафі відкривають нові можливості для сюжетно-рольових ігор;
  • фігурка Mattel «Дитя Йода» виглядає як справжній вухатий персонаж із серіалу «Зоряні війни: Мандалорець» і миттєво завойовує кохання, замінюючи плюшевих ведмедиків та зайчиків старшим дітям.

Будь-який товар зі списку можна купити в дитячому магазині з безкоштовною доставкою — забрати самостійно у відділенні партнера-перевізника або отримати кур'єра, не виходячи з дому. Кур'єрська служба безкоштовно працює у Києві, Вінниці, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та 170 інших населених пунктах України.


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти