Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="84050"]
1-3, Здоров'я

Зламався молочний зуб. Що робити?

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2016.02.01
0
Без травм у ранньому віці не обходиться, причому ламаються у малюків як руки-ноги, а й зубки. А це страшний біль! Чого нео

Без травм у ранньому віці не обходиться, причому ламаються у малюків як руки-ноги, а й зубки. А це страшний біль! Чого треба побоюватись і що робити в таких випадках?

Дитина плаче.

Butda Media

Біль від травми

3–4 зі ста дітей до трьох років травмують зубки, освоюючи простір: підводять координацію та почуття рівноваги.
Невеликі безболісні відлами, коли до пульпи, де проходять нерви та судини, далеко, дають шанс на самовилікування: кальцій, на які багата слина, відкладається у місці травми, замуровуючи її. Але чекати треба довго: нехай краще лікар накриє скіл спеціальним лаком!
Під міцною емаллю знаходиться твердий дентин, пронизаний тонкими канальцями з відростками клітин пульпи: багата на нервові закінчення, вона вкрай чутлива. Якщо в результаті травми оголився дентин, це пекельний біль і відразу, і потім через реакцію на холодне, гаряче, солодке, кисле.
дитина з машинкою - фото

Fotolia

Потрібен лікар

Якщо відразу не відвести дитину до лікаря, чутливість оголеного дентину поступово зменшиться і біль пройде, але бактерії, що потрапили в дентинні канальці, спричинять омертвіння нервів та судин ушкодженого. молочний зуб. Його емаль потьмяніє, стане сірою, а той, хто чекає свого часу під ним, постійний зуб теж може відміряти!
Пульпа гине не лише через інфікування, а й з голоду, якщо удар по зубу порушив його кровопостачання. Тоді він не реагує на холодне і гаряче, але болить при жуванні та дотику до нього через запалення пошкодженої зубної зв'язки. Тільки стоматолог захистить молочний зубик від подальших руйнувань та допоможе зберегти постійний.


Дівчинка у стоматолога.

Burda Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Кишкові інфекції. Чим може отруїтися дитина вдома?

Дитина відмовляється від їжі. Що робити?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x