Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="83627"]
1-3, Здоров'я

Кишкові інфекції. Чим може отруїтися дитина вдома?

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2016.01.28
0
Багато мікробів здатні розмножуватися і в їжі, яку тримають у холодильнику, а деякі навіть морозильної камери не бояться! 

Багато мікробів здатні розмножуватися і в їжі, яку тримають у холодильнику, а деякі навіть морозильної камери не бояться! 

Діти біля холодильника.

Burda Media

зберігання продуктів

• Купуйте продукти, з яких готуєте дитячу їжу, при необхідності, а не забивайте ними холодильник на місяць уперед. З тими, термін придатності яких минув, розлучайтеся без жалю!
• Зверніть увагу: фарш, сосиски, сардельки, ковбаса, котлети повинні зберігатися в холодильнику при температурі +2–4 ºC. Причому вироби з сирого м'яса та риби – не довше 6 годин, а з тих, що пройшли термічну обробку – не більше 12 годин. Бажаєте продовжити термін придатності – скористайтесь морозильною камерою!
Сир - фото

Legion-Media

• не залишайте у теплі навіть ненадовго ковбасу, сир, сметану, рибу, м'ясо, каші, пюре, кондитерські вироби.
• слідкуйте за тим, щоб готова їжа не торкалася сирих продуктів: вони можуть бути заражені збудниками кишкових інфекцій. Навіть якщо контакт був коротким, мікроби все одно встигають перескочити. Можливо і непряме інфікування, коли матуся викладає варену курку в брудну миску, в якій її розморожувала, або розрізає перед подачею на стіл тим самим ножем і на тій же обробній дошці, які використовувалися для сирих м'яса та риби. Ніколи не робіть так!

Правильна вода

• Чиста вода також необхідна для приготування їжі, як і для пиття, і найкраще, якщо вона буде бутильована.


Встановіть побутовий фільтр.
• Чи користуєтеся на дачі водою з викопаної на ділянці свердловини? Якщо вона у вас не артезіанська, а звичайна, значить, напевно, потребує очищення. Купуйте спеціальний фільтр, а відфільтровану воду обов'язково кип'ятіть перед тим, як долити в кашу, суп або тісто. І лише цією відфільтрованою та кип'яченою водою обполіскуйте попередньо вимиті струменем з-під крана фрукти, ягоди, овочі та зелень, які даєте малюкові та їсте самі.
• У похідних умовах, коли закип'ятити воду просто ніде, можна додати до неї 9 крапель йоду на 1 л води – цього достатньо для знезараження.

Сім'я на кухні.

Burda Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 


РРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР-РРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРІ дляРн для абор. РРРРРРРРРРРРР?


РРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРљРЈ?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x