Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="89807"]
Розвиток

10 цікавих ігор з кульками для дитини

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.10.27
0
Які ігри з кульками можна вигадати для дитини? Розкажемо про забави, які не вимагають витрат, але дуже корисні у всіх відношеннях

Які ігри з кульками можна вигадати для дитини? Розповімо про забави, які не вимагають витрат, але дуже корисні в усіх відношеннях.

басейн з кульками діти грають

Джерело: instagram @poolsova

Є кілька простих забав, які розважать дитину та вдома, та у галасливій компанії однолітків. Всі ігри веселі, тому сподобаються малюкові та його друзям-дошкільникам. А головне - вам знадобляться тільки пластикові або гумові м'ячики/кульки.
Ходіння босоніж по “Камінчикам“

Покладіть кульки на підлогу, накрийте їх тканиною, і нехай діти ходять по них босоніж (тільки обережно). Можна спробувати порахувати їх ногами, руками і навіть спиною.

Футбол в одні ворота

Один гравець запускає кульку, інший ловить її "комірами" з коробки. Чим довше "футбольне поле", тим цікавіше. Ворота можуть бути стаціонарними чи рухливими.


ігри з кульками дитячі ігри

Джерело: instagram @igrina_berezina

Ловим кулька стаканчиком

Одну кульку, що котиться, спіймати легко, а от дві і більше за один захід — це вже складніше.

Салочки кульками

Гравець котить кульку у бік супротивника, а той намагається збити її своїм. Вийшло — забирає обидві кульки собі. Виграє той, хто збере усі кульки.


Логопедичні ігри

Дитина не вимовляє літеру Р? Поки котиться кулька, треба повторити фразу "Крокодил любить смородину" або "Ворона проворонила сир". Змінюйтесь з малюком ролями, повторюйте замість дитини.

ігри з кульками

Джерело: instagram @grina_berezina

Кульки в коробці

Розсипте кульки по підлозі, а потім зберіть їх коробкою (дном вгору), щоб усі кульки опинилися всередині.

Катись, кулька!

Перекочуємо кульки по рівній твердій поверхні. Дуже цікаво! Можна ще говорити у своїй: “У тебе був кульок, один прикотився. Була одна, ще одна прикотилася, стало дві кульки, одна плюс одна буде дві…” Спробуйте пускати наступну кульку, не чекаючи, поки малюк спіймає попередній.


Скільки було кульок?

Розкриваємо долоню з кульками та одразу закриваємо, а дитина нехай скаже, скільки було кульок, якого кольору.


ігри з кульками

Джерело: instagram @igrina_berezina

Три, два, один – запуск!

Пускаємо одночасно 2, 4, 5… кульок. Ви запускаєте кульки по площині, і поки вони котяться, дитина вважає, скільки їх всього.


Вибираємо числа

Зробіть вибір кубиком або нехай дитина витягне картку з цифрою (до 10). Цю кількість кульок потрібно буде дати ведмедику або ляльці.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x