Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="276444"]
Виховання

Книжки від Миколая: теплі історії у подарунок дітям

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.01
0
Наближається день Святого Миколая, діти очікують подарунків. Вже традиційно на свято дарують не тільки солодощі, а й добрі та світлі

Наближається день Святого Миколая, діти очікують подарунків. Вже традиційно на свято дарують не лише солодощі, а й добрі та світлі дитячі книжки. Такі теплі історії дуже потрібні дітям саме зараз. Разом із національною книжковою платформою Yakaboo ми пропонуємо святкові книжки для дітей.

Книжки від Миколая

Червоний пакет. Історія одного подарунка

Лінда Вольфсґрубер, Джіно Альберті

Неймовірна, особлива історія домашнього різдвяного діва. Бабуся живе в маленькому будиночку сама, виходить зрідка, але всі надто заклопотані, щоб хоч словом перекинутися зі старенькою. Аж ось під Різдво до бабусі приїздить внука Анна, для якої бабця оздоблює загадковий подарунок у червоній коробці. Що ж усередині? Ця історія про радість дарування, про щастя, яким можна зігріти того, хто поруч, про диво, що трапляється на Різдво. А Різдво у цій книжці можливе щодня.


Червоний пакет. Історія одного подарунка

Мільйон мільярдів Санта-Клаусів

Хіроко Мотаї

Населення планети зростає Санта-Клаусу одному дуже важко доправити вчасно всі подарунки. Та й мішок став просто непідйомним. І ось, одного дня старий добрий Санта перетворився на двох Санта-Клаусів, меншеньких за розміром, але таких самих добрих та спритних. Кількість дітей у світі продовжувала зростати, Санта-Клауси множилися і становилися ще меншими, аж поки не стало їх аж мільйон мільярдів. Але вони були такі крихітні, що не могли носити подарунків. Що ж відбулося далі? Розв'язка у книжці!

Мільйон мільярдів Санта-Клаусів

Святий Миколай. Моє класне життя

Світлана Бабінська

Всі знають, що святий Миколай — це такий добрий старий із сивою бородою. Але ж він не завжди був таким! Яким був Миколай у дитинстві? Що відбувалося з ним у юні роки? З ким він товаришував, які пригоди та випробування переживши, як відстоював справедливість і чому вирішив таємно робити людям подарунки? Словом, що він такого зробив, щоб стати найулюбленішим та найвідомішим святим у світі? У цій книжці є відповіді на всі запитання від юних читачів, які тепер дізнаються багато нового і захопливого про свого улюбленця.

Святий Миколай. Моє класне життя

Хто вкрав шапку Санті? 

Еммануель Рей

У різдвяній місії Сант все важливо: і сани, і олені, і мішок, і шапка. Уявіть: Санта спорядився вже біля своєї подорожі світом з подарунками, а шапки нема! Занапастивши? Десь забув? А може хтось укравши? У дорогу вирушати без шапки ніяк не можна, але й малечу без подарунків на свято як залишити? Потрібно якнайшвидше відшукати шапку. І маленькі читачі можуть цьому допомогти. Чудова книжка з віконцями, за якими ховаються сюрпризи будинку Санті. Гайда разом із ним шукати шапку!

Хто вкрав шапку Санті?

Ниточка. Історія, що сталася напередодні Різдва 

Сесілія Хеккіля

Кошенятко не має будинку, живе біля тоненької картонної коробки, яка не дуже й захищає від морозу та вітру. Щоб зігрітися котик біля червоного шерстяного світрика ходити-бігає вулицями міста цілий день. Але одного разу стається біда: червона ниточка висмикнулася, за щось зачепилася і котик не зчувся, як світрик геть розпустився. Як тепер бути? Невже котику тепер мерзнути усю зиму і ніхто йому не допоможе? Та звісно, ​​що ми йому й поможемо!

Ниточка. Історія, що сталася напередодні Різдва

Зараз щось як розповім! Весела книжка чудес та історій

Слава Світова

Слава Світова — письменниця з чудовим почуттям гумору, тому ця збірка казок буде водночас зворушливою та смішною. Тут усе буде не так, як у класичних казках. Тут дівчата хочуть бути пожежницями, а не принцесами, справжні особири не боятися бути вразливими і виявляти емоції, привиди не завжди страшні та лихі, а й самі можуть всього боятися, як і феєчки не всі милі й тендітні, а часом дуже навіть грізні й геть не в гуморі. Дотепні, надихаючі, сучасні історії.

Зараз щось як розповім! Весела книжка чудес та історій

Ожиновий живопліт. Таємні сходи

Джилл Барклем

Ці милі мишенята із серії книжок про поселення в Ожиновому живоплоті, святкують зимове грандіозне свято. Розкладають багаття, запалюють його після настання темряви, щоби співати, декламувати вірші, танцювати. Двоє ведмедиків вирішили підготуватися до виступу на горищі, де їм ніхто не заважатиме. Але там так багато речей, які можна дивитись та досліджувати! Ой що це? Таємні сходи! Мишенята й думати забули про виступ, адже для них почалася неймовірна пригода. Ілюстрації — окреме насолода та забарвлення цієї книжки.

Ожиновий живопліт. Таємні сходи

З 1 по 25 грудня на сайті книжкової платформи Yakaboo починається магія різдвяного адвенту: на спеціальній сторінці щодня відкриватимуться “віконечка” книжкового адвент-календаря з новими акціями та подарунками.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти