Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277235"]
Развитие

7 найкращих розвивальних книжок для дошкільнят

0
Розвивальні книжки для малечі дуже часто стають друзями, адже допомагають навчитися нового, перебороти страхи, знайти хобі. Разом �

Розвивальні книжки для малечі дуже часто стають друзями, адже допомагають навчитися нового, перебороти страхи, знайти хобі. Разом із національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо вам сім книжок, які полюбить ваша дитина.

7 найкращих розвивальних книжок для дошкільнят

Джерело: freepik

Я сьогодні йду в садок

Світлана Ройз

Це як гратися з дитиною “у садок”: у книжці змодельовано усі ситуації, з якими дитина зустрінеться у садку, наприклад, розлука з батьками, переодягання, денний сон тощо. Це своєрідна книжка-репетиція із лагідними психологічними практиками. У книжці багато “віконечок”, що відкриваються, та картонні ляльки, які можна провести сторінками книжки, щоб “вжитися у роль” вихованця дитсадка. Яскрава та добра книжка-гра допоможе скоротити період адаптації та зробити перший похід у садочок спокійним та приємним.

Я сьогодні йду в садок


Емоції Ґастона. Я боюся

Орелі Ш’єн Шо Шин

Книжки про Ґастона, маленького єдинорога, вчать дітей керувати емоціями. Окрім цієї книжечки про страхи є також “Я радію”, “Я шаленію”, “Я сумую”. У малого Ґастона веселкова грива, яка змінює барви залежно від того, яку емоцію він відчуває! У цій книжечці серії маленький єдиноріжка наляканий. Час лягати спати, а сон не йде, бо дуже лячно. Але малюк обов’язково впорається, а значить впорається зі страхом темряви та чудовиськ і ваш малюк!

Емоції Ґастона. Я боюся

Захопливі лабіринти. Понад 100 цікавих завдань

Б. Вілсон, Ванесса Поттер

Уважність, просторове мислення, наполегливість — ось що виховують ці головоломки у вигляді заплутаних лабіринтів. Усі вони супроводжуються цікавими історіями та завданнями. На одній сторінці треба знайти скарби в джунглях, випереджаючи інших золотошукачів; на іншій — дістатися на підйомнику до вершини найвищої гори, обравши правильний маршрут; на третій — відшукати шлях до дракона та перемогти його. Це розваги, які можуть тривати годинами!

Захопливі лабіринти. Понад 100 цікавих завдань

Про що мріють листочки

Оксана Драчковська, Христина Лукащук

Зворушлива та пізнавальна інтерактивна книжка для маленьких читачів. Спочатку з’явилася серія чудових ілюстрацій Оксани Драчковської, які в 2021 році увійшли до списку фіналістів Болонської виставки ілюстраторів. Потім Христина Лукащук створила для них історію про пана Листочка та його друзів, які вирушають разом з читачами у цікаву мандрівку осінньої пори, коли листя опадає. Долучитися до історії листочків у книжці можуть і читачі, наприклад, домалювавши вбрання чи вигадавши подальші пригоди котрогось із героїв.

Про що мріють листочки

Мій перший віммельбух. Професії. Міні

Олена Бугренкова

Віммельбухи — це книжки з великими картинками, на яких повно дотепних малесеньких деталей. Треба бути дуже уважним, терплячим, мати дещо від дослідника, детектива та малої нишпорки. Цей віммельбух вийшов у великому та у мініформаті. Розповідає він про професії та знайомить із дуже милими персонажами. Маленьку книжечку зручніше взяти з собою у подорож, або до бабусі, або до укриття.

Мій перший віммельбух. Професії. Міні

Мікробам не читати! Книжка про вакцини

Соня Зелена

Що відбувається у нашому тілі, коли ми хворіємо? Хто такі мікроби та навіщо робити щеплення? Відповіді на ці запитання дасть книжка про допитливу Марічку та її кошеня. Малий читач опиниться разом з героями у справжній лабораторії, роздивиться мікробів під мікроскопом і побачить, як саме наше тіло з ними бореться. А ще на малечу чекає екскурсія на заводі, де виготовляють вакцини, та знайомство із їх винахідниками. У книжці купа інтерактивних завдань, ігор та наліпок! Книжка увійшла до довгого списку премії Дитяча Книга року BBC-2022 та до топ-списку Простору дитячої книги “БараБука”.

Мікробам не читати! Книжка про вакцини

Швидконіжка і дуже велосипедна пригода

Юрій Гайдай, Тетяна Гайдай

Як добре кататися на велосипеді, та ще й з батьками! Головний герой цієї книжки — хлопчик Олесь, вирушає з татом до синіх гір. Їдуть вони на роверах, про які тато знає все. Мандрівка ж виявиться справжньою пригодою та полюванням на таємниці.”Швидконіжка і дуже велосипедна пригода” — це історія про дитинство і дорослішання, про стежки в горах і в житті. І про те, який різноманітний світ. У книжці багато пізнавальних вставок про велосипеди та двоколісної подорожі.

Швидконіжка і дуже велосипедна пригода


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
книжки
Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты