Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="78706"]
Відео, Корисне

Маленькі гіганти куштують страву «Черв'ячки» (Відео)

Old date:
Current date: 2022.05.17
New date: 2015.12.02
0
Дітям подобається все нове та незвичайне, особливо, якщо справа стосується харчування. Цього разу учасники найяскравішого талант-шоу цієї програми

Дітям подобається все нове та незвичайне, особливо, якщо справа стосується харчування.

Маленькі гіганти.
Цього разу учасники найяскравішого талант-шоу цієї осені «Маленькі гіганти» — Женя Лебедін, Дем'ян Шиян, Єва Коцюба, Микита Білецький, Марк Терентьєв куштували незвичайну страву «Черв'ячки».

Насправді рецепт страви простий - "Черв'ячки" готуються з дикого рису, який потрібно просто правильно відварити. Але реакція учасників була дуже емоційною! Журналіст Ти SHOW! попросив дітей поділитися думкою про приготовлену страву та спробувати її. Дегустувати «Черв'ячків» погодились не всі розумники. Якою була реакція дітей, дивіться далі у відеосюжеті.


Маленькі гіганти куштують страву «Черв'ячки» (Відео)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


РАРИТЕТНІ ГАДЖЕТИ ОЧАМИ ДІТЕЙ: КУР'ЄЗНІ ВІДПОВІДІ (ВІДЕО)


ГАДЖЕТИ З МИНУЛОГО: ЩО ДУМАЮТЬ ПРО НИХ ДІТИ (ВІДЕО)


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x