Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="224981"]
Дозвілля

Американка вкрала коляску за 7 тисяч грн, але забула дитину у магазині

0
У мережі набирає популярність відео, в якому зображено крадіжку коляски мешканкою Америки, яка забула свою дитину в мага

У мережі набирає популярність відео, в якому зображено крадіжку коляски мешканкою Америки, яка забула свою дитину в магазині.

крадіжка коляски

Джерело: Unsplash

В американському штаті Нью-Джерсі стався дивний злочин, коли дівчина вирішила вкрасти дитячий візок вартістю 300 доларів (близько 7,5 тисяч грн), але забула свого сина в магазині.

У відео відображено, як у магазин Bambi Baby заходять троє жінок з дітьми. Поки дві з них оглядають товар та відволікають продавців, третя дівчина швидко підходить до коляски та виносить її з магазину. Після цього дві жінки залишають магазин зі своїми дітьми, але забувають дитину своєї подруги.

Зникнення дитини жінки виявили через кілька хвилин, після чого одна з них вирішила повернутися за малюком. Втім, поліції вдалося швидко розшукати грабіжницю та повернути візок до магазину.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

відео з злодійкою коляски

Джерело: YouTube/Inside Edition

Власник Bambi Baby, коментуючи ситуацію, зазначив, що був вкрай здивований тим, що вона вкрала такий дешевий візок, адже буквально за крок від нього стояли коляски дорожчі – вартістю від 1 до 2 тисяч доларів.

Він також висловив своє розчарування тим, що гроші стали для когось важливішими, ніж власні діти:

«Я не розумію її дій, адже вона взяла коляску за 300 доларів, хоча поряд стояла коляска за 1 тисячу доларів. Я неймовірно розчарований тим, що сучасних людей гроші цікавлять більше за своїх дітей», - заявив він.

Варто зазначити, що ролик інциденту набрав на YouTube понад 600 тисяч переглядів, ставши хітом мережі.

Джерело: YouTube/Inside Edition


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти