Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="92027"]
Відео

Як не пропустити булімію у дитини: 5 однозначних симптомів

0
Деякі досі не сприймають серйозно це захворювання. Булімія: що це – психічне захворювання чи харчовий розлад?

Деякі досі не сприймають серйозно це захворювання. Булімія: що це — психічне захворювання чи харчовий розлад? Як вчасно розпізнати та діагностувати хворобу у дитини?

дитина

Instagram

На ці та інші важливі питання щодо булімії у випуску програми «Все буде добре» на каналі СТБ відповів лікар-психотреапевт Валерій Патонич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розлад харчової поведінки виникає ще в дитячому віці

За словами експерта, дорослі можуть навіть не підозрювати про те, що їхній дитині вже потрібна медична допомога. Булімії найбільше схильні до дівчат підліткового віку, що мають часто необґрунтовані претензії до своєї фігури, і вирішили дотримуватися нерозумної дієти.


Однак і в ранньому віці можлива поява перших симптомів. Як не переглянути перші ознаки булімії та як допомогти своїй дитині? Розбираємось разом з експертами, косметологом Ганною Галициною та психотерапевтом Валерієм Патоничем!

Дитина хвора на булімію? Основні ознаки хвороби

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вчені: підвищення апетиту у жінок призводить до харчових розладів
Що покласти в ланч бокс дитині, щоб вона з'їла обід із задоволенням — Все буде добре від 5.04.2016


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти