Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="41579"]
Новини

У Києві відбувся Active Baby Forum від Pampers!

Old date:
Current date: 2023.02.02
New date: 2014.01.31
0
29 січня 2014 року у Києві відбувся форум для мам та дітей – Active Baby Forum, організований ТМ Pampers. Moirebenok.ua також побував на цьому заході
Active Baby Forum

Active Baby Forum

29 січня 2014 року у Києві відбувся форум для мам та дітей – Active Baby Forum, організований ТМ Pampers. Moirebenok.ua також побував на цьому заході.

Від провідних фахівців гості дізналися, як виростити здорового та активного малюка, правильно подбати про його фізичний розвиток та здорове харчування. Своїм досвідом поділилися також відомі мами та олімпійські чемпіонки.  Лілія Подкопаєва та Яна Клочкова.

Справжній світ дитинства

На цілий день «Холл Чемпіонів» у НСК «Олімпійський» перетворився на дивовижний світ дитинства та материнства: тут проводилися ігри, веселі конкурси та змагання, кожний малюк вже міг з'явитися у вигляді справжнього чемпіона, а його мама – побувати на лекціях та майстер-класах , а також просто поспілкуватися з іншими учасниками, фахівцями та зірковими матусями. Крім того, кожна мама отримала в подарунок упаковку підгузків Pampers Active Baby, які дарують малюкові до 12 години спокійного сну для впевнених перемог завтра!

Для форуму було розроблено офіційний мобільний додаток Active Baby Forum, за допомогою якого мами могли обмінюватися враженнями, фотографіями та корисними порадами. Зараз у програмі можна знайти корисну інформацію, презентації спікерів та фотографії, а також поділитися своїми відгуками про форум.


Фотогалерея Active Baby Forum

Щоб переглянути фотогалерею, натисніть на зображення.

Експерти Active Baby Forum

Яна Клочкова

Яна Клочкова

«Мені завжди дуже приємно брати участь у таких заходах, адже як у мами, у мене теж часто виникають питання. І це здорово, що батьки так просто можуть зібратися, поділитися своїм досвідом, почути рекомендації фахівців. Я сподіваюся, що моя зарядка допоможе мамам тримати себе у формі, а малюкам – вирости справжніми чемпіонами! – поділилася своїми враженнями про форум Яна Клочкова.

Організатором Active Baby Forum стала ТМ Pampers, яка вже понад півстоліття піклується не лише про здоров'я, а й про гармонійний розвиток малюків. «Хочу подякувати всім гостям форуму за активну участь та позитивний настрій! Сподіваюся, що знання та досвід, здобуті сьогодні, допоможуть мамам виховати своїх малюків справжніми переможцями. А Pampers робитиме все можливе, щоб щодня їм у цьому допомагати», – наголосила Яна Дякуємо, менеджер з комунікацій ТМ Pампер.

Лілія Подкопаєва

Лілія Подкопаєва

«Я ще не бачила так багато зацікавлених материнських очей. Це прекрасно! Адже в наших силах виростити дітей чемпіонами! Все, що для цього потрібно, – кохання та турбота! Давайте підтримувати один одного, підтримувати наших малюків та разом радіти їх перемогам!» - поділилася своєю думкою про Active Baby Forum олімпійська чемпіонка та двічі мама Лілія Подкопаєва.

Окрім зіркових мам, участь у Active Baby Forum взяли професор, президент асоціації неонатологів України Тетяна Знаменська та лікар-дієтолог Наталія Самойленко.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти