Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270004"]
Новини

Лілія Подкопаєва розповіла, як святкувала 2-річчя доньки

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.10.25
0
Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва розповіла, якою зростає її молодша донечка та як вона святкувала її

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва розповіла, якою зростає її молодша донечка та як вона святкувала її день народження.

Джерело: instagram.com/podkopayeva_official

У свої 43 роки Лілія Подкопаєва є багатодітною матусею. Нещодавно у батьківщині спорсменки відбулося свято — молодшій донечці Євелині виповнилося два роки. Як зіркова мати святкувала день народження дівчинки та якою вона росте — про все це читайте далі.

Святкування проходило 18 вересня. Тоді ж Лілія порадувала прихильників рідкісним сімейним фото, на якому позувала разом із іменинницею та чоловіком. День народження влаштували у стилі улюбленого мультфільму доньки.

«День народження був крутий. Вона зараз цікавиться мультиком Cocomelon, все в пізнавальному ракурсі, вона це дуже любити, тому торт ми замовили дизайну Cocomelon. Ми подарували їй свою любов. Вона була дуже емоційно возбуждена, їй було стільки уваги, кульки, квіти і вона, звичайно, була збуджена. Увечері ми довго засипали від перезбудження»,


- Розповіла Подкопаєва в інтерв'ю програмі «Світське життя».

Лілія Подкопаєва разом з чоловіком та донькою

Джерело: instagram.com/podkopayeva_official

За словами Лілії, дворічна Євелина вже починає говорити. Вона дуже мила дівчинка, тому мати, схоже, рідко може їй відмовити:

«Починає говорити «чому» на все. Це наше сонечко, наш зайчик, наша бусинка. Звичайно, вже дитина збалована. Я не знаю, що буде далі, але знаєте, це неможливо, коли бачиш ці очі, вона тобі обіймає і каже, що любити! Це так круто і я, як мама, це відчуваю теж»,

- зізналася зірка.

Лілія Подкопаєва діти

Джерело: instagram.com/podkopayeva_official

Також Лілія Подкопаєва має сина Вадима, якого усиновила у 8-місячному віці у 2006 році ще у шлюбі з першим чоловіком Тимофієм Нагорним. Тоді ж у парі народилася спільна донька Кароліна. Наразі гімнастка одружена з бізнесменом Ігорем Дубінським, від якого й має доньку Євелину.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти