Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275453"]
Новини

Сюрприз для матері та чоловіка: Тоня Матвієнко з доньками повернулася до України

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.04
0
Тоня Матвієнко повернулася до України з Великої Британії, зробивши сюрприз чоловікові Арсену Мірзояну та мамі Ніні Матвієнко. Про це

Тоня Матвієнко повернулася до України з Великої Британії, зробив сюрприз чоловікові Арсену Мірзояну та мамі Ніні Матвієнко. Про це співачка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Тоня Матвієнко разом з дітьми перебувала у Великій Британії. Молодша донька Ніна навчалася там у школі, тому приїзд додому був під великим питанням. Проте співачка не змогла витримати розлуки з рідними.

Вчора Тоня на своїй сторінці в Instagram виклала два трошки з лаконічним коментарем: «Приїхали».


Перше відео демонструє зустріч співачки з чоловіком Арсеном Мірзояном під час його благодійного концерту. Тоня Матвієнко зробила сюрприз — вийшла на сцену з донькою та нежно обійняла коханого, поки в залі лунали аплодисменти. Співачка та музикант не стримували сліз. А донечка Ніна одразу почала обіймати батька.

Арсен знавши про повернення дружини на Батьківщину, проте не здогадувався, коли саме і за яких обставин зустрінеться із сім'єю.

«Ми щойно з Великобританії. Арсен знав, але не знав, що зараз це буде. Ми зробили сюрприз і з Ніною приїхали до вас. Мене не було півроку в Україні. Слава Україні!.. Представляєте, приїхали додому, хотіли мамі сюрприз зробити, а її вдома немає. Вона ще не знає», піднесла слухачам Тоня.

Інший ролик, оприлюднений Матвієнком не менш зворушливий. Тоня поїхала до батьківського дому та показала, як зустрілася з мамою Ніною Митрофанівною, котра повернулась до Києва раніше. Зіркова мама та бабуся дуже скучила за донькою та онукою, тому не стримувала своїх емоцій.

 

Як і багато інших батьківщин, Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян опинилися у розлуці. На початку повномасштабної війни зірка з дітьми була змушена виїхати з України. Спочатку вони перебували у Португалії, а потім переїхали до Великобританії. Там знаменитість брала участь у благодійних концертах. Арсен Мірзоян залишився вдома, ставши на оборону Києва разом із Сашком Положинським. Згодом свою діяльність артист трохи змінив, почав виступати та займатися волонтерством.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти