Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="272152"]
Новини

Тоня Матвієнко показала рідкісне фото з дорослою донькою

Old date:
Current date: 2022.12.08
New date: 2022.01.12
0
Українська співачка Тоня Матвієнко вперше за довгу годину показала дорослу донечку. Як зараз виглядає 23-річна Уляна - дивіться фото.

Українська співачка Тоня Матвієнко вперше за довгу годину показала дорослу донечку. Як зараз виглядає 23-річна Уляна — дивіться фото.

Як виглядає старша донька Тоні Матвієнко

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Як більшість зіркових батьківщин, Тоня Матвієнко вирішила ощасливити прихильників новими родинними світлинами на честь святкування новорічних та різдвяних свят. На одному з таких фото артистка показала 23-річну доньку Уляну, яку народила у 16 ​​років. Також поруч позували чоловік Тоні Арсен Мірзоян та їхня спільна донька Ніна.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Уляна артистка народила від 23-річного бойфренда. Зараз більшість людей приємно відгукується про те, що вона у такому віці вже має дорослу доньку. А от під час вагітності зірка постійно зіштовхувалася із засудженнями.

«Буквально тицяли пальцем, я йшла і тицяли пальцем, це мене збило, повія… Нічого, пережила. Оце дивно, тоді мене всі обзивали, цуралися, а зараз це просто «клас, у тебе така доросла донька», а де ви раніше були. Тепер кажуть, всі супер, а тоді так принижували», – розповідала Тоня в одному з інтерв'ю.


Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Своїй мамі, народній артистці України, Тоня не одразу сказала про вагітність. Вона дуже боялася і лише на другому місяці зізналася, що перебуває при надії. Та зіркова мама відреагувала дуже добре і підтримала доньку.

«Ура! Як гарно!». Вона зраділа так. Вона нормально цю інформацію сприйняла. Без жодного там чмирення мене, обзивання і стресу», — раніше розповіла артистка у програмі «ЖВЛ».

Через майбутнє поповнення у батьківщині молодша Матвієнко була змушена відкласти мрії про сцену. Вона вийшла заміж та переїхала до чоловіка, але вже за 10 років розлучилася. За словами Тоні, вона вдячна матері за розуміння та можливість повернутися додому.

Тоня і Ніна Матвієнко

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Ніні співачка щаслива у шлюбі з музикантом Арсеном Мірзояном, від якого народила другу донечку Ніну. Всі вони проживають разом у будинку Ніни Матвієнко, хоча також планують переїжджати у власне житло.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти