Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="216306"]
Новини

Санта Дімопулос вперше показала вагітний животик

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2019.06.18
0
Екс-учасниця поп гурту «ВіаГра» Санта Дімопулос офіційно повідомила про вагітність і показала фото. Знімок з «вагітної ф

Екс-учасниця поп гурту «ВіаГра» Санта Дімопулос офіційно повідомила про вагітність і показала фото.

Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Знімок із «вагітної фотосесії» Санта опублікувала у себе в Інстаграмі – це її перше офіційне визнання у чудовому становищі. Димопулось зараз знаходиться на 28-му тижні вагітності, про що вона повідомила за допомогою тэга #28weeks
Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Настав час поділитися з вами моїм щастям? It's time to share my happiness with you ❤️

До цього посла Санта Дімопулос публікувала в Інстаграмі свої фото в такому ракурсі, що навіть такий вже чималий животик не було видно. Але час настав, і вона перестала приховувати, що цілком зрозуміло - майбутня мама захотіла поділитися радістю майже з 600 тис своїх фоловерів.


Про те, що 32-річна Санта Дімопулос вагітна другою дитиною, стало відомо ще на початку місяця – тоді вона прийшла на презентацію wellness-продукції, натякнувши, що у неї в животі «третя дитина», назвавши презентований проект – другою. На фото та відео, які з'явилися у сторизі вагітність Санти видно і не викликає сумнівів.

Санта Дімопулос з сином

Джерело: instagram @santadimopulos

Нагадаємо, Санта Дімопулос виховує 10-річного сина Даніеля, якого народила від шоумена Андрія Джеджули 29 жовтня 2008 року.


Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Санта Дімопулос


Восени 2015 року Санта вийшла заміж за співвласника мережі спортивних клубів Ігоря Кучеренка. Чоловік на 18 років старший за співачку і коли вони познайомилися, чоловік був одружений і виховував двох синів. Як каже Санта, вона знайома з дітьми чоловіка від першого шлюбу.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x