Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="63069"]
Новини

Новий Ariel гель – порошок та гель в одному засобі

Old date:
Current date: 2023.01.31
New date: 2015.02.02
0
Ariel представляє інновацію - гель, що поєднує переваги прального порошку та рідкого засобу* для ефективного усунення
Ariel гель - фото

Ariel гель

Ariel представляє інновацію – гель, що поєднує переваги прального порошку та рідкого засобу* для ефективного усунення плям та збереження краси одягу із сучасних тканин.

Життя у світі моди не зупиняється на мить: виробники тканин розробляють високотехнологічні матеріали зі змішаним складом, дизайнери одягу створюють оригінальні фасони та забарвлення, жінки поповнюють свій гардероб актуальними новинками. Ariel йде в ногу з розвитком текстильних технологій і прогресом у модній індустрії, уважно вивчає і прагне найбільш повно задовольняти бажання та потреби жінок у галузі повсякденного прання. Остання інновація Ariel – рідкий порошок. Це гель з потужною, але делікатною формулою та унікальним дизайном кришечки, який одночасно має переваги прального порошку та рідкого засобу: ефективно відмиває забруднення, видаляє складні плями та дбайливо дбає про сучасні тканини, зберігаючи колір та форму одягу.

Від шопінгу до прання: результати дослідження Ariel серед жінок

Щоб ще краще розуміти своїх споживачів та орієнтуватися на їхні побажання при створенні продуктів для прання, Ariel провів дослідження у країнах Східної Європи**.


  • Новий одяг - це важливо: 67% респонденток купують до 20 речей щороку, і лише 1% не оновлює гардероб щороку. Причому 40 % жінок спочатку купують одяг, що сподобався, а потім замислюються про способи догляду за ним.
  • Догляд за одягом - привід для роздумів: 86% учасниць дослідження кажуть, що для них дуже важливо підтримувати речі у презентабельному вигляді. Однак це не завжди виходить: у 37% випадків доводиться відмовлятися від улюбленого одягу через втрату яскравості, а у 65% - через плями. 22% опитаних особливо турбуються про збереження сучасних комбінованих тканин у процесі прання.
  • Прання буває різним: 79% жінок використовують спеціальні продукти для усунення плям, але часто стикаються з їх неефективністю та грубим впливом на тканину. 15% респонденток змушені здавати одяг у хімчистку. 47% згодні з тим, що рідкі засоби краще доглядають речі, проте 56% досі користуються порошками. При цьому тільки 30% споживачів відповідають, що порошки допомагають краще доглядати за одягом. Більше половини жінок хочуть застосовувати новітні технології для прання, а сім із десяти вважають, що догляд за тканинами має еволюціонувати!

В ногу з модою, назустріч жінкам: новий гель Ariel

Ariel вивчає властивості сучасних складені тканин, стежить за актуальними тенденціями моди і знає, що для жінок важливо домагатися бездоганної чистоти одягу і якомога довше підтримувати його у відмінному стані. Тому у 2013 році бренд презентував у Мілані новаторський трикроковий підхід до машинного прання: очищати, захищати та зміцнювати різноманітні змішані тканини. А у 2014 році на заході у Берліні розширив цю концепцію, включивши сучасні уявлення про важливість мультисенсорного сприйняття одягу: зовнішній вигляд, тактильні властивості та аромат тканини. Ця концепція знайшла втілення і в останній інновації Ariel, розробці якої присвятили експерти п'ять років. Ariel гель виводить прання на принципово новий рівень, поєднуючи в собі ключові переваги прального порошку і рідкого засобу: не тільки ефективно відмиває забруднення та усуває стійкі плями, але й піклується про тканину, не пошкоджує її волокна і допомагає надовго зберегти колір та форму одягу.

Формула Ariel гелю містить оптимально збалансовану комбінацію потужних, але делікатних інгредієнтів:

  • ензими цілеспрямовано впливають на плями, "розбиваючи" забруднення на дрібні частки;
  • полімерні підсилювачі підвищують ефективність прання, доставляючи поверхнево-активні речовини безпосередньо до плям і забезпечуючи глибоке проникнення в їхню структуру;
  • поверхнево активні речовини розчиняють частинки бруду та жиру, які потім повністю вимиваються з волокон тканини.

Новий Ariel гель має унікальний дизайн мірної кришечки, створеної для усунення особливо складних забруднень без шкоди для тканини. Достатньо перед завантаженням одягу в пральну машину точково нанести невелику кількість засобу на пляму та м'яко потерти його спеціальною ребристою поверхнею кришечки.

 Новий Ariel гель: для чистоти та краси одягу із сучасних тканин! 

* Ariel гель з кришкою-теркою: видаляє плями, як пральний порошок Ariel, доглядає тканину, як рідкий засіб.

** Онлайн-опитування за участю національно-репрезентативної вибірки з 500 дорослих жінок у кожній з наступних країн: Угорщина, Румунія, Чехія, Туреччина, Росія, Болгарія та Сербія. Проведено на замовлення підрозділу P&G для догляду за тканинами для бренду Ariel компанією KGRA's Toluna 11–18 червня 2014 року.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти