Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="151065"]
Новини

Несподіваний відпочинок: Слава Камінська показала дітей та фігуру у купальнику

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2017.07.31
0
Солістка дуету НеАнгели Слава Камінська відпочиває із двома дітьми на Азовському морі та ділиться першими фотографіями відпочинку. Слава

Солістка дуету НеАнгели Слава Камінська відпочиває із двома дітьми на Азовському морі та ділиться першими фотографіями відпочинку.

Слава Камінська з дітьми

instagram @babaslavka

Слава Камінська вивезла сина та доньку в село Юріївка, розташоване за 40 км від Маріуполя, з яким у співачки пов'язані дитячі спогади. Спочатку вона заїхала до Маріуполя, і опублікувала великий пост-спогад, показавши підрослого сина Леона.
Слава Камінська із сином

instagram @babaslavka

babaslavka Щоразу, коли я приїжджаю до Маріуполя, обов'язково відвідую місце, де пройшло моє дитинство. Традиція свого роду? Тепер на місці будинку бабусі та дідуся одна трава??? Сьогодні Леон пробіг дорогою, де були вперше збиті коліна його мами? а в мене сльози? Дитинство — це невиліковне ❤️ пи си: народилася я в Одесі, але щоліта батьки відправляли мене в Марік? Моя мама закінчила тут школу і взагалі хрещені моїх дітей ❤️

До речі, якщо про спогади – Слава в ті далекі часи свого дитинства була зовсім не Славою. Дівчинку звали Оля Кузнєцова. У 2006 році, коли Юрій Нікітін відібрав дівчину для новоствореного дуету «НеАнгели» вона змінила ім'я, ставши Славою. Пост викликав хвилю спогадів у передплатників співачки: «Оо, Улюблений Марік, у мене теж стільки спогадів пов'язаних з цим містом))», «17 років у Маріуполі там все моє дитинство ?рідні та близькі ❤️ Юр'ївка це табори Сонячний, Райдужний? Тепер приїжджаю щорічно на дачу?», «Не знала, що ви маєте відношення до Маріуполя. Чомусь стало приємно від цього.??


Потім Слава вирушила до моря, до села Юріївка та виклала традиційне фото з пляжу: мама у купальнику, діти у панамках та рятувальних пристосуваннях. На тлі видно, м'яко кажучи, не дуже впорядкований берег моря, а Слава знову викликала передплатників Інстаграма на діалог.

Слава Камінська з дітьми на пляжі

instagram @babaslavka

babaslavka Привіт, підстилка та кукурудза гаряча ❤️? Реально кайф;) є, звичайно, нюанси, але вони є скрізь! Давайте пофантазуємо уявіть якщо місцевих жителів курортів, на яких ми відпочиваємо, (закордонних) запустити до нас:) уявимо, що для них це так само зміна декорацій? Взагалі думка: сподобається чи ні. Тільки обґрунтуйте свою думку пліз. Мені реально цікаво.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слава Камінська поділилася хорошими новинами про сина та доньку

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Ще одне фото взагалі посіяло сумніви та суперечки між фоловерами. Фото хлопчика в купальнику та панамці Слава підписала провокаційно, а можливо жартівливо.

Публікація від НеАнгели (@babaslavka)


babaslavka Ірпінь. 1984?

Через підпис та стилізацію фото під старовину частина фоловерів вирішила, що це чоловік Слави та батько її малюків у дитинстві, але зіставивши панамку на цьому та інших кадрах, дійшли висновку, що це все-таки 2-річний Леон, старша дитина Слави та Едгара Камінських.16 липня Слава Камінська відсвяткувала свій 33 день народження. Цього дня вона була в Італії та привітали співачку друзі та коханий чоловік. Руденька з НеАнгелів, як часом називають Славу, щаслива дружина та мама двох маленьких діток, вийшла заміж за відомого українського пластичного хірурга Едгара Камінського у липні 2014 року та взяла прізвище чоловіка. 12 грудня 2014 року Слава Камінська народила первістка – це був хлопчик, якого назвали Леонардом. Через 7 місяців стало відомо, що Камінська знову вагітна і рівно через рік, 6 грудня 2015 року вона подарувала своєму чоловікові другу дитину, дівчинку Лауру. Фото дітей Слава досить довго показувала зі спини або прикриваючи обличчя наклейками.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Марічка Падалко показала дітей та чоловіка-депутата на відпочинку
Знову разом: Олександр Пономарьов подорожує із сином Європою


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x