Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="252042"]
Новини

Варта повчитися: Слава Камінська розповіла про стосунки з колишнім чоловіком

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2020.08.04
0
Розлучення це важко, але, на жаль, з ним стикається більшість пар. А ось як жити після розлучення – питання, мабуть, ще болючіше.

Розлучення це важко, але, на жаль, з ним стикається більшість пар. А ось як жити після розлучення – питання, мабуть, ще болючіше. Особливо якщо у сім'ї є діти.

слава Камінська

Джерело: instagram @edgar_kaminskyi

Слава Камінська важко переживала розлучення з чоловіком, хоч і намагалася не показувати виду - в соцмережах частенько жартувала. Але минуло час і стосунки набули, схоже, цілком певної та абсолютно цивілізованої форми. В Інстаграм Слава виклала кілька фото, на яких вони з Едгаром мило проводять час із їхніми загальними дітьми.

слава Камінська

Ці фото зробили діти. Першу – Леонард, другу – Лаура. Коли закінчуються стосунки, кохання обов'язково трансформується. І мені дуже боляче спостерігати за парами, чиї розбирання блискавично ламають долі, а діти перетворюються на об'єкт маніпуляцій.


Джерело: instagram @babaslavka

Ми з @edgar_kaminskyi проробили тривалу і важливу роботу, трансформувавши любов у дружбу, тотальне порозуміння та теплі довірчі стосунки двох усвідомлених батьків. Наші діти отримують достатньо уваги з обох боків, нам з їхнім батьком нема чого ділити і, тим більше, мірятися, хто крутіший.
Ми обидва круті. Нам вдається балансувати за складних графіків та успішно менеджерити вільний від роботи час, проводячи його з Леоном та Лаурою, як разом, так і окремо.

Джерело: instagram @babaslavka

Це не супер-сила, не щось неземне чи аномальне, це норма. Саме такий підхід я називаю здоровими стосунками. Покласти своє его на поличку, відпустити образи та направити ситуацію на благо дітей. ❤️

Слава та Едгар Камінські розлучилися у червні 2019-го з ініціативи Едгара. На своїй сторінці в Інстаграмі він коротко прокоментував те, що відбувається:

слава Камінська

Джерело: instagram @alla_a7

Справжню причину нашої ситуації знають і можуть зрозуміти лише близькі люди. Їх не більше 20 людей. Вони не публічні та не коментують фотографії. Але саме їм відомо, чому так сталося і, повірте, вони не мають запитань.
Я прошу не спекулювати на тему нашої сім'ї. Вам буде складно зрозуміти подію. Ви 100% нас не знаєте. Мені й досі не віриться.
У що я вірю? На щастя своїх дітей та їхнє світле майбутнє.

Після розлучення обом було несолодко, Слава навіть кілька разів в інтерв'ю звинувачувала чоловіка в тому, що він не платить аліменти. Але потім вони перестали обговорювати свої внутрішні справи публічно, в обох з'явилися інші партнери, а 16 липня Едгар зворушливо привітав екс-дружину з днем ​​народження через соцмережі.

слава Камінська

Джерело: instagram @edgar_kaminskyi

Слава Камінська, щиро вітаю тебе із днем ​​народження. Історія твого життя – це серіал на багато сезонів.
Я бажаю тобі, щоб нові серії були лише світлими, яскравими та з почуттям гумору. Не слухай інших, не живи порадами, історіями та правдами уявних друзів. Ти мудра та відкрита. Довіряй своєму серцю. Міцно обіймаю ?????

Слава Камінська із сім'єю

Джерело: instagram @babaslavka

слава Камінська

Джерело: instagram @babaslavka

Нагадаємо, руденька з «Не Ангелів» Слава вийшла заміж за пластичного хірурга Едгара Камінського у 2014-му. У тепер уже колишній сім'ї підростають двоє діток-погодок – 5-річний Леонард та 4-річна Лаура.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти