Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="271525"]
Новини

Слава Камінська показала сімейне фото з дітьми та колишнім чоловіком

Old date:
Current date: 2022.05.18
New date: 2021.12.14
0
Співачка Слава Камінська опублікувала нове романтичне фото з колишнім чоловіком Едгаром Камінським та дітьми. Два роки тому

Співачка Слава Камінська опублікувала нове романтичне фото з колишнім чоловіком Едгаром Камінським та дітьми. 

Слава Камінська показала сімейне фото

Джерело: instagram.com/babaslavka

Два роки тому Слава та Едгар оголосили про розлучення. Незважаючи на розрив, колишні залишилися у дружніх стосунках. Вони часто проводять годину разом зі своїми дітьми — донькою Лаурою та сином Леонардом.
Днями Камінська разом з ексчоловіком відзначили дні народження дітей — 6 грудня дівчинці виповнилося 5 років, а 12 грудня хлопчикові — 7 років. Ймовірно, нове сімейне фото було зроблено саме на святкуванні події.

«Е+С=Л. Л=любов, Л=Леонард, Л=Лаура. Таке просте рівняння, в якому закладено сенс протягом усієї життя. Наші діти – це ми, і зараз це не просто гарна метафора. Дякуємо мамі за те, яка я була тоді, що не посоромилася написати та запросити. Дякую тобі, Едгаре, за ті, якою я була протягом шести років. Спасибі, Леоне та Лауро, за ті, які я зараз», — тремтливо прокоментувала допис артистка.


Слава Камінська з дітьми та колишнім чоловіком

Джерело: instagram.com/babaslavka

Фото привернуло чималу увагу підписників, адже багатьох вражає спілкування Слави з колишнім чоловіком. Пару об'єднують спілні діти, тому вони після розлучення зберегли теплі стосунки.

«Я так хочу, щоб ви були разом. Сім'я», «Яка гарна батьківщина», «Я так і не зрозумію, вони знову разом? Чи вони такі дружні?», — відреагували шанувальники у коментарях.


Коментуючи відносини з Едгаром, співачка неодноразово відзначала, що між ними більше немає тієї самої любові. Лише дружба.


«У нас спільні діти, він для мене близький, але у кожного свою життя. Це нерозумно не спілкуватися, якщо є спільні діти, адже вони ні в чому не винні. Ми їздимо разом відпочивати, але живемо у різних номерах, жодної романтики. Нам ділити нічого, а діти щасливі».


Слава Камінська та Едгар Камінський

Джерело: instagram.com/babaslavka

Очевидно, що Слава та Едгар — люблячі батьки, які зроблять усі заради дітей. Вони обрали бути поруч із Лаурою та Леонардом, аби ті не переживали через розставання батьків і отримували досить уваги від мами та тата.


Слава Камінська діти

Джерело: instagram.com/babaslavka


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x