Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="262852"]
Новини

Віктор Павлік та його дружина розкрили стать дитини

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.02.25
0
Віктор Павлик та Катерина Репяхова порадували своїх шанувальників. Подружжя розкрило стать майбутньої дитини. Дивіться зворушливе ві

Віктор Павлик та Катерина Репяхова порадували своїх шанувальників. Подружжя розкрило стать майбутньої дитини. Дивіться зворушливе відео.

Стать дитини Віктора Павлика та Катерини Репяхової

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Як і багато пар, Віктор і Катерина вирішили зробити собі і близьким сюрприз, тому стать малюка дізнавалися за допомогою спеціальної коробки, з якої вилітають рожеві або блакитні кульки. За словами дружини українського артиста, цей щасливий момент вона запам'ятає все життя.

«Я була настільки шокована, що стояла як укопана, коли побачила колір кульок. А за півгодини до відкриття коробки я просто плакала півгодини. Без зупинки. І не могла взяти себе до рук. Це точно найбільш хвилюючий момент у моєму житті.

Всі люди мають якісь емоції, рухи, стрибки на таких відео. А я просто був шок)). Я спеціально не обрізала кінцівку відео, ми ще пів години стояли, розмовляли та усвідомлювали)). Я хотіла цього дня бути тільки з чоловіком удвох. Для мене це було дуже важливим. А наступного дня цю ж коробку ми відкрили для рідних»,


- Прокоментувала подію майбутня мама.

До того ж на своїй сторінці в Інстаграм вона розмістила відеоролик про те, як вони з Віктором дізнаються про підлогу малюка. Як виявилось, у пари буде син!

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від Катя Павлік (Репяхова) (@repyahovakate)

До речі, Павлик та Репяхова вже визначилися з ім'ям для сина, про що повідомили раніше. Хлопчика подружжя назвуть Михайлом. А ось доньку вони хотіли назвати Мішель.

«Для мене було величезним щастям провести гендер-паті саме так. З усією сім'єю у повному складі»,

- Поділилася емоціями матуся, яка відзначала бейбі шауер у колі близьких.

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від Катя Павлік (Репяхова) (@repyahovakate)

Нагадаємо, одружилися майбутні батьки 29 травня 2020 року. Для Катерини ця дитина стане первістком, а ось у Віктора вже є троє дітей від попередніх стосунків. У серпні 2020 року артист пережив трагедію — не стало його молодшого сина, 21-річного Павла, котрий кілька років боровся з онкологією.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти