Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="47491"]
Новини

Марія Кончаловська поступово виходить із коми

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2014.04.28
0
Донька Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського вже протягом півроку лежить в одній із французьких клінік після страшного ДТП. Р
Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський з дітьми

Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський з дітьми

Донька Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського вже протягом півроку лежить в одній із французьких клінік після страшного ДТП.

Батьки Марії не коментують її стан здоров'я. Проте нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація про те, що дівчинка йде на виправлення.

Як стало відомо, Маша поступово починає виходити з коми, вона вже кілька разів розплющувала очі і сказала кілька слів.

Які саме слова промовила Марія – невідомо. Але це говорить про те, що 14-річна дочка Юлії Висоцької усвідомлює, що відбувається довкола.


Нагадаємо, що Маша Кончаловська потрапила у страшну ДТП 12 жовтня 2013 року. За кермом машини був батько – відомий режисер Андрій Кончаловський. Він не зміг впоратися з керуванням і машини влетіла на узбіччя. Маша була не пристебнута та сильно постраждала. Її госпіталізували із серйозною травмою голови. З того часу дівчинка перебуває у комі.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти