Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="67738"]
Новини

Юлія Висоцька розповіла про самопочуття доньки

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2015.04.16
0
Дочка Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського з жовтня 2013 року перебуває у стані коми. Пара намагалася якомога рідше давати до
Юлія Висоцька з дітьми - фото

Юлія Висоцька з дітьми (фото: ВКонтакте)

Дочка Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського з жовтня 2013 року перебуває у стані коми.

Пара намагалася якомога рідше давати коментарі про стан здоров'я Марії, але днями Юлія Висоцька дала інтерв'ю, під час якого розповіла про самопочуття доньки та зміни у своєму житті.

За словами Юлії, у її житті після цього нещасного випадку відбулися зміни у світогляді та свідомості. Раніше Висоцька була активним користувачем соцмереж, вона ділилася всіма радісними подіями свого особистого професійного життя. Але зараз артистка веде досить замкнутий спосіб життя та не спілкується з багатьма людьми, які оточували її до моменту аварії.

Юлія зізналася, що тема сім'ї закрита для громадськості назавжди, незважаючи на те, як далі складеться її життя і чи буде світло наприкінці тунелю.


Що стосується стану здоров'я Маші, то Висоцька відповіла неоднозначно, сказавши, що стан коми у всіх протікає по-різному і важко сказати, коли дівчинка вийде з неї. Але телеведуча не дозволяє собі сумувати і сподівається, що реабілітаційний період закінчиться одужанням доньки.

Нагадаємо, що Марія Кончаловська постраждала внаслідок ДТП, яке сталося 12 жовтня 2013 року у Франції. З того часу дівчинка перебуває у стані коми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марія Кончаловська поступово виходить із коми


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти