Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="76425"]
Новини

Маша Кончаловська вийшла з коми і повернулася до Росії

Old date:
Current date: 2023.02.02
New date: 2015.10.30
0
Ця радісна новина з'явилася в "Комсомольській правді", але поки що не підтверджена батьками 16-річної Марії - Юлією Висоцькою та Андрій.

Ця радісна новина з'явилася у «Комсомольській правді», але поки що не підтверджена батьками 16-річної Марії — Юлією Висоцькою та Андрієм Кончаловським.

Маша Кончаловська - фото

На сайті «Комсомольської правди» з'явилася стаття про те, що Марія Кончаловська вийшла з важкої коми та її виписали з марсельського шпиталю, де вона перебувала останні два роки. На підтвердження цього надруковані знімки дівчинки під час прогулянки на інвалідному візку. Зараз Маша проходить курс реабілітації у Росії, яка займе чимало часу. Дівчинку вивозять надвір, щоб вона могла дихати свіжим повітрям і набиратися сил.

Юлія Висоцька завжди сподівається на диво

Знамениті батьки Маші не коментують цю новину, тому не можна з точністю сказати, чи це правда. За весь цей час Юлія Висоцька лише раз дала інтерв'ю та поділилася станом здоров'я доньки. На той момент Маша ще перебувала в комі після тяжкої ДТП, в яку вона потрапила у Франції, перебуваючи в одному автомобілі разом зі своїм батьком і після безлічі травм одразу ж впала у стан коми.


Юлія Висоцька з дітьми - фото

«Стан коми неоднозначний і у всіх протікає по-різному. Бувають моменти, коли вона зі мною, буває, що нічого не розумію. Ось начебто відбувається щось таке, чому ми дуже радіємо. Чекаємо на повторення, а його немає. Зате трапляється щось інше. Все йде… повільно. Нам із самого початку говорили, що відновлення буде дуже і дуже тривалим. І це нескінченна робота — і Маші, і наша… Важко зрозуміти, чи є світло наприкінці тунелю. Я постійно працюю над собою, щоби його розглянути. І переконати всіх, що він є», - прокоментувала стан здоров'я дочки Висоцька.

У ЗМІ неодноразово з'являлася інформація, що Маша нібито вийшла з коми, але вона жодного разу не підтверджувалася.

Юлія Висоцька з донькою - фото

Сподіваємося, цього разу ця новина виявиться правдою і дівчинка піде на поправку.

Фото: ВКонтакте

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дочка Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського досі перебуває в комі

Маша Кончаловська вийшла з коми?


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти