Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="233679"]
Новини

Після 6-річної коми: чоловік Юлії Висоцької розповів про стан доньки

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2019.12.03
0
Знаменитий режисер Андрій Кончаловський вперше заговорив про стан доньки, яка постраждала у ДТП. Дівчина впала в кому і протягом.

Знаменитий режисер Андрій Кончаловський вперше заговорив про стан доньки, яка постраждала у ДТП. Дівчина впала в кому і протягом шести років відбувається лікування.

У жовтні 2013 року життя режисера Андрія Кончаловського та провідної Юлії Висоцької змінилося назавжди. Того року їхня спільна донька Маша стала жертвою ДТП у Франції — автомобіль, яким керував батько дівчинки, потрапив до аварії. В результаті дочка подружжя отримала серйозну черепно-мозкову травму та впала в кому.

Протягом шести років Маша була непритомна, періодично приходячи до тями і знову засинаючи. Про стан доньки Андрій та Юлія говорити відмовляються і навіть не пишуть про це у соцмережах. Проте нещодавно режисер вирішив порушити мовчання та вперше за довгий час розповів про здоров'я дівчини.

Так, чоловік Юлії Висоцької у новому інтерв'ю зазначив, що зараз для нього головна мета – щоб дочка пішла на виправлення. І вони із дружиною роблять усе можливе для цього.


У Віктора Франкла головна філософія: мати силу – знайти мету. Тому що життя без мети безцільне. Моя мета, щоб вона одужала. Це є сутністю мого життя та Юліною. І ця віра невблаганна.

Більше жодних подробиць кінорежисер розкривати не став. Для них із дружиною розмови про спадкоємицю – табу. Тому навіть цей коментар став особливим одкровенням від сім'ї. Незважаючи ні на що, вони продовжують вірити у диво та боротися за життя дочки. При цьому покращення є.

Раніше офіційний коментар про здоров'я Маші залишив її зведений брат Єгор, якого Андрій Кончаловський виховує від попередніх стосунків. За словами хлопця, стан сестри повільно стає кращим.

Зараз Маша жива і, хоч і повільно, але йде не те щоб на поправку… іде якесь покращення. За жодних обставин відключення «лайф-машини» не розглядалося.

Додамо, Юлія Висоцька та Андрій Кончаловський воліють не коментувати процес лікування та одужання Маші, щоб обмежити увагу громадськості та преси до ситуації. Проте зрідка в Мережі з'являються подробиці про здоров'я дівчини нібито від людей із наближеного до сім'ї кола близьких чи тих, хто щось бачив чи чув.

За останніми даними від інсайдерів, ще 2015 року Маша Кончаловська, якій уже 20 років, вийшла з коми. Потім її перевезли до Росії, де вона почала проходити реабілітацію. Також ходили чутки, що дівчинка пересувається на інвалідному візку і завжди перебуває під наглядом медперсоналу. При цьому вона вже говорить і розуміє, що відбувається. Чи так це точно невідомо, адже коментарі сім'ї неоднозначні.

Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти