Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273451"]
Новини

Оля Полякова розповіла, як старша донька переживає через війну

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2022.04.01
0
На фоні страшних подій у старшої доньки співачки розпочалися панічні атаки. Співачка Оля Полякова разом із доньками відправилася з

На фоні страшних подій у старшої доньки співачки розпочалися панічні атаки.

Оля Полякова розповіла, як старша донька реагує на війну

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова разом із доньками вирушила за кордон, доки її чоловік захищає Україну в лавах тероборони. Вплив війни на психологічний стан може бути травмуючим для будь-кого, тому важливо триматися і шукати способи покращення власного стану. У нещодавньому інтерв'ю програмі «Зірковий шлях» артистка розповіла, що потрібно продовжувати жити, дбати про дітей за зберігати здоровий глузд.

«У моєї старшої доньки розлади, панічні атаки, дуже нестабільний стан. Я також падаю духом, але розумію, що не маю права на це, бо на мене дивляться мільйони людей у ​​соціальних мережах», – зізналася Полякова.

Оля Полякова з доньками та чоловіком

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Власний внесок у війну артистка робить на інформаційному фронті. Вона розповідає в соціальних мережах правду про напад росії на Україну та підтримує людей. Тим часом чоловік Олі, Вадим Поляков, допомагає у лавах територіальної оборони. Незважаючи на відстань, пара підтримує один одного.


«Мені чоловік підтримує, тому що це я відірвана від дому, це я відірвана від того, що я любила і люблю і зараз у мене такий стан, що треба мене трохи заспокоювати і казати, що все буде добре», — поділилася артистка.

Україну артистка залишила тиждень тому. На такий крок зважилася заради доньок — Маші та Алісі.

«Просто вивезла дітей. Треба щось придумати, щоб вони мали нагоду вчитися. Мій фронт інформаційний. Тепер я зрозуміла, нащо мені всі ці мільйони підписників. Не просто дивитися на мене в купальнику, або як я готовлю чи співаю. А для того, щоб інформувати людей по всьому світу про те, що насправді відбувається у нашій країні».

Оля Полякова та Маша Полякова

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Перебування далеко від будинку Поляковій дається непросто. За останню годину вона переїжджала тричі.

«У мене немає житла за кордоном, немає родичів, тому я навіть не знаю, де я залишусь. Протягом усього довгого шляху нам допомагали зовсім незнайомі люди, давали нам крышу над головою. Спершу нас прийняли мої друзі, потім ми переїхали в інше місце, а ось зараз ми ще в іншому. Зараз думаю, де залишитися. Це якась абсолютно сюрреалістична річ – ніхто не очікував, що таке може статися».

Бути вимушеним біженцем справді складно. І неважливо — заможна ти людина чи ні. Важливо не впадати у відчай і сподіватися на краще. Віримо у наших захисників та захисниць, які дають відсіч ворогові і з кожним днем ​​наближають нас до перемоги.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти