Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="249393"]
Новини

10 зіркових мам, які виховують дітей поодинці

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2020.12.29
0
Не всім пощастило вирощувати дітей у повній сім'ї, але це ніяк не заважає виховувати щасливу дитину. Всі ці зоряні

Не всім пощастило вирощувати дітей у повній сім'ї, але це ніяк не заважає виховувати щасливу дитину.

анна сідокова вона клочкова тина кароль
 

У всіх цих зоряних мам різні історії – розлучення, розлучення, смерть, але є діти, які поки що з ними.


Світлана Лобода

З батьком своєї першої дитини, доньки Євангеліни, хореографом Андрієм Царем Лобода розлучилася, коли дівчинці було три роки. Хто батько її другої дитини, Світлана й досі не розповідає. Таким чином, вирощувати 9-річну Єву та 2-річну Тільду співачці допомагають мама та няні.

Анна Седокова

Екс-солістка Віа Гри співачка Ганна Седокова виховує трьох дітей від різних чоловіків. Але особисте життя Ганни так і не склалося – воно виховує дітей одне.


Тіна Кароль

Після смерті коханого чоловіка та продюсера Євгена Огіра Тіна Кароль відправила сина вчитися до Лондона. Але вона постійно на зв'язку з Веніаміном, карантин хлопчик провів у Києві з мамою, а заміжня співачка так і не вийшла.

Яна Клочкова

Українська плавчиня, багаторазова олімпійська чемпіонка Яна Клочкова виховує 10-річного Сашка разом зі своєю молодшою ​​сестрою. Судячи з інтерв'ю, які зрідка дає спортсменка, батько дитини, грузинський бізнесмен та спортсмен Леван Ростошвілі, не бере участі у вихованні сина.

Діана Арбеніна

Близнюкам Діани Арбеніної Артему та Марті по 10 років, але й досі вона не називає ім'я їхнього батька. Доньку та сина Арбеніна виховує одна.


Ані Лорак

Кароліна розлучилася з чоловіком Муратом Налчаджіоглу у 2018-му, забрала доньку та остаточно перевезла її до Москви. Тепер вона виховує 8-річну Сонечку одна, а тато приїжджає до доньки у гості.

Дженіфер Лопес

Після розлучення Дженіфер Лопес з Марком Ентоні, їхні спільні діти, близнюки Емма та Макс, залишилися жити з мамою. Зараз їм уже по 12 років, і, схоже, незабаром у них з'явиться вітчим і дві зведені сестри – їхня мама побралася з бейсболістом Алексом Родрігесом у березні 2019-го.

Кеті Холмс

Свою єдину доньку 13-річну Сурі Кеті виховує одна після розлучення із батьком дівчинки Томом Крузом. Судячи зі статей у таблоїдах, Круз не цікавиться донькою і не бере участі в її житті.


Селін Діон

Співачка прожила щасливе життя зі своїм чоловіком та продюсером Рене Анжеліло. Вона народила трьох дітей – старшому синові Рене-Шарлю вже 19 років, а близнюкам Нельсону та Едді по 9 років. Хлопчиків вона виховує одна після смерті чоловіка у 2016 році.


Мерайя Кері

Співачка розлучилася з батьком своїх близнюків Ніком Кеноном, коли дітям було лише три роки. Діти залишилися жити з мамою і зараз Монро та Морокану по 9 років, а їхня мама все ще одна.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x