Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275577"]
Здоров'я сім'ї

У МОЗ розповіли про особливості введення різних вакцин

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.08.19
0
Українців, які отримують щеплення за кордоном, може здивувати, що спосіб введення вакцини може різнитися з нашим. У Міністерстві ох

Українців, які отримують щеплення за кордоном, може здивувати, що спосіб введення вакцини може різнитися з нашим. У Міністерство охорони здоров'я України розповіли, які щеплення, куди роблять.

У МОЗ розповіли про особливості введення різних вакцин

Джерело: Shutterstock

Українці з дітьми, які через війну змушені були виїхати в інші країни, іноді стикаються із тим, що вакцину, яку в рідній країні дітям кололи підшкірно, в Європі вводять внутрішньом'язово.

Це ок👌

Вакцини вводять в організм різними шляхами:

  • найчастіше внутрішньом'язово: дорослим у плечі, немовлятам у стегно;
  • іноді вакцини вводять під шкіру;
  • деякі вакцини крапають у рот чи ніс.

Місце введення є важливим, адже якщо вакцина потрапить у жирову слой, імунітет може не сформуватися. Саме тому щіплення не роблять у сідницю.


У кожної конкретної вакцини є оптимальний спосіб введення, і медичні працівники навчені тому, як саме їх колоти. Якщо у вас є сумніви, перевірити, як вводять конкретну вакцину, можна в інструкції до неї.

У МОЗ розповіли про особливості введення різних вакцин

У МОЗ розповіли про особливості введення різних вакцин

Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти