Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281395"]
Здоровье семьи

Кому і коли потрібно надівати маску: роз’яснення від МОЗ

0
В Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, в яких випадках медична маска обов'язкова. Профілактичні заходи, які включа�

В Міністерстві охорони здоров’я України розповіли, в яких випадках медична маска обов’язкова.

Кому і коли потрібно надівати маску: роз'яснення від МОЗ

Профілактичні заходи, які включають в себе використання медичних масок, дотримання фізичної дистанції та можливість введення «локального карантину», залишаються актуальними в Україні навіть після скасування загальнонаціонального карантину через COVID-19. Ці заходи можуть бути запроваджені в регіонах або конкретних місцях, де зафіксовано перевищення епідемічного порогу.

Умови для оголошення перевищення епідемічного порогу визначаються різними регіональними показниками, такими як кількість населення та інтенсивність поширення респіраторно-вірусних інфекцій. Доцільність введення заходів також може бути обговорена для окремих установ, шкіл чи підприємств.


МОЗ рекомендує вдягати захисну маску, якщо:

 • ви відчуваєте ознаки застуди, кашляєте або чхаєте та не можете залишатися вдома;
 • пацієнтам із симптомами застуди або з підозрою на інфекцію, що передається повітряно-крапельним шляхом, маска обмежить потенційне розповсюдження респіраторних виділень;
 • ви доглядаєте за хворим на ГРВІ, COVID-19 чи грип;
 • здоровим людям, які перебувають у місцях великого скупчення, з метою додаткового захисту;
 • лікарям та медичним працівникам під час огляду пацієнтів, які мають респіраторні симптоми та під час процедур і маніпуляцій, які вимагають стерильності, щоб захистити пацієнта від можливих інфекцій.
Кому і коли потрібно надівати маску: роз'яснення від МОЗ

Источник: freepik

! Важливо відзначити, що симптоми застуди можуть бути подібні до інших респіраторних інфекцій, таких як грип чи COVID-19. Якщо ви маєте симптоми, особливо якщо вони погіршуються або тривають, краще звернутися до лікаря для правильної діагностики і лікування.

На жаль, за останні місяці в Україні захворіло на ГРВІ, грип та COVID-19 понад 1,9 мільйона людей, з яких 56% — діти. Звернення до сімейного лікаря та дотримання протиепідемічних заходів є важливими для безпеки громади та уникнення подальшого поширення інфекції.

У МОЗ радять віддавати перевагу маскам, які:

 • мають 2 або більше шарів тканини, яка легко очищається та дозволяє вільно дихати;
 • повністю закривають ніс і рот;
 • щільно прилягають до обличчя;
 • мають носовий дротик, щоб повітря не витікало з верхньої частини маски.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты