Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="229885"]
Матеріали українською мовою

3 головні правила, які допоможуть не захворіти на осень

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2021.09.28
0
Осінь - сезон застуд, однак це зовсім не означає, що кожен з нас обов'язково захворіє через зміну погоди і приходу в нашу життя.

Осінь — сезон застуд, однак це зовсім не означає, що кожен з нас обов'язково захворіє через зміну погоди та приходу в нашу життя холодних температур, дощів та вітру!

Існує ряд правил і обмежень, дотримуючись яких можна уникнути осінньої застуди. Медики не перестають повторювати, що, як малюкам, так і батькам, при зміні сезону необхідно приділяти особливу увагу своєму здоров'ю і допомагати організму перебудовуватися.

Ми вирішили допомогти уникнути простудних захворювань цієї осені, як малюкам, так і їхнім батькам за допомогою простих правил, які лежать в основі міцного здоров'я дітей та дорослих.

ПРАВИЛО 1. ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ


Повноцінне збалансоване харчування — основа здоров'я та гарного імунитету. Восени дуже важливо їсти сезонні фрукти і овочі, адже недолік солнечного світла і відсутність великої різноманітності свіжих овочів і фруктів, доступних літом, можуть стати причиною авітамінозу. Пам'ятайте, що нестача витаминов може призвести до зниження імунітету і порушення роботи всього організму, а також до появи таких неприємних симптомів, як лущення і сухість шкіри, апатія і депресія і зниження рівня енергії.

застуда, грип

Джерело: Fotolia

ПРАВИЛО 2. ГІГІЄНА

Найбільш ефективним засобом профілактики застуди є елементарні гігієнічні процедури. Медики рекомендують часто мити руки, намилювати їх до густої піні, не забуваючи про тильну сторону ладонь і проміжки між пальцями.

Крім того, важливо промивати теплою водою ніс і полоскати горло. Попри те, що зазвичай слизова оболочка носа і горла справляється з очищенням сама і фільтрує на день близько 15 тисяч літрів повітря, позбавляючись від вирусів, їй все ж таки не завадить підтримка ззовні в сезон застуд і грипу.

застуда, грип

Джерело: Fotolia

ПРАВИЛО 3. НІЯКОГО СТРЕСУ

Вченими доведено, що однією з найпоширеніших причин зниження імунітету та частих хвороб, як дітей, так і дорослих, є стреси — у всіх його проявах і навіть наймінімальніший.

Так, досить часто причиною частих застуд у дітей є стрес від школи, дитячого садка чи проблем у сім'ї. Дорослі також страждають від стресу, який може переходити у хронічну форму через роботу, багатозадачність та інші неприємності у житті.

Медики рекомендують в осінній період уникати стресових ситуацій і не піддавати їм своїх дітей. Пам'ятайте, що нервні клітини не відновлюються, а наслідки хвороб дають про себе знати, тому — вдихніть на повні груди, розслабтеся і вгадайте, що ваш організм і організм вашого малюка зараз дуже потребують комфорту, спокою і гармонії.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти