Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="253570"]
Здоров'я сім'ї

Лікар Комаровський розповів, як позбутися нічного кашлю

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2020.09.03
0
Приступи кашлю вночі можуть свідчити про серйозні проблеми зі здоров'ям. У чому причина? Про це розповів

Приступи кашлю вночі можуть свідчити про серйозні проблеми зі здоров'ям. У чому причина? Про це розповів відомий український лікар Євген Комаровський.

Комаровський назвав причини нічного кашлю

Джерело: pexels

Кашель – захисний механізм нашого організму, який говорить про проблеми зі здоров'ям. Він допомагає боротися із хворобою, очистити дихальні шляхи від мікробів та мокротиння. Якщо симптом особливо посилюється вночі (з'являється дражливе відчуття в горлі і після починається сильний кашель), варто задуматися про причини.

Нічні напади кашлю не дають відпочити і сильно вимотують організм. Як пояснив Євген Комаровський, річ у тому, що у горизонтальному положенні в носоглотці та дихальних шляхах накопичується слиз, тому вони не очищаються. Таким чином носові виділення потрапляють у горло та провокують кашльовий рефлекс.

Саме тому кашель уночі посилюється і не дає спокійно спати, особливо якщо перевертатися з боку на бік. Також Євген розповів, що кашель можуть викликати різні причини:


Джерело: youtube.com/Доктор Комаровський

«Це може бути або алергічна реакція, або пил. Вирішити проблему можна за допомогою підняття головного кінця ліжка. Наприклад, взяти ще одну подушку і покласти під матрац. Також питання може бути пов'язане з місцем, де ви спите. Тому проаналізуйте температуру та вологість повітря у спальні».

Лікар рекомендує після налаштування температурного режиму звернути увагу на стан. Якщо кашель минув, можна спати спокійно. У протилежному випадку слід знайти подразники та позбутися їх. Викидайте все, що провокує розвиток алергії: старі запилені книги або іграшки, порошок із їдким запахом, накопичувачі пилу та інше.

Одними з ключових причин нічного кашлю вважаються контакт із пиловими кліщами, які накопичуються в ліжку, або попадання лупи від свійських тварин. Захистити спальню і цим ваш сон допоможуть такі дії:

  • дотримуйтесь нормального температурного режиму в кімнаті,
  • замініть подушки, ковдри та матраци на протиалергічні вироби,
  • ретельно прайте постільну білизну в гарячій воді хоча б раз на тиждень.
  • не допускайте вихованців до свого ліжка.
  • якщо в спальні є килим, намагайтеся його регулярно пилососити з HEPA-фільтром.
кашель, рак легенів, симптоми раку, види кашлю

Джерело: healthy24

Нагадаємо, раніше доктор Комаровський розповів, як перевірити себе на наявність захворювання на COVID-19. Не секрет, що недуга проявляє себе не лише симптомами кашлю та температури, але й втрати нюху та смаку. Якщо виникають подібні ознаки, можливо, слід звернутися за консультацією до фахівця.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал


Сервіс DOC.UAРедактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти