Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="130883"]
Дозвілля

День Святого Валентина: що і чому не можна дарувати

Old date: 2017-02-01
Current date: 2022.12.05
New date: 2022.02.08
0
Досі не вирішили, що подарувати коханій людині на 14 лютого? Вигадуєте щось особливе та оригінальне? Вибираючи подарунок, не за

Досі не вирішили, що подарувати коханій людині на 14 лютого? Вигадуєте щось особливе та оригінальне? Вибираючи подарунок, не забудьте звернути увагу на прикмети та забобони, які пов'язані з Днем усіх закоханих.

день святого Валентина 2021

Джерело: Instagram @happia.ru

Пропонуємо вам список тих подарунків для чоловіків та жінок, які краще не дарувати на День Святого Валентина 2021!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


Що небажано дарувати чоловікам

Жінкам у це романтичне свято підібрати подарунок куди простіше, а ось із ідеями чоловічого подарунка доведеться повозитися.

Те, що не варто дарувати банальні шкарпетки та гелі для душу, навіть говорити не будемо, але також краще уникати зовсім непрактичних подарунків, наприклад, статуеток, рамок для фотографій та інших дрібничок, які будуть припадати пилом, а не використовуватись.


Якщо ви тільки почали зустрічатися з чоловіком і ще не дуже близькі, або подаруйте братові або другу цього дня, краще не дарувати нижню білизну.

Крім того, краще уникати хороших дорогих подарунків, в яких ви зовсім не знаєтеся: інструментів, електроніки, спортивних аксесуарів. Інакше ви витратитеся, а обранцеві не зовсім підійде ваш вибір за функціоналом.

день святого Валентина 2020

Джерело: instagram @godovoyzapas

Також не варто дарувати м'які іграшки та подушки з вашими фотографіями. Якщо чоловік колекціонує моделі автомобілів, тоді можна витратитись і поповнити його колекцію новою іграшкою, попередньо дізнавшись про те, якої машини не вистачає.

Що краще не дарувати жінкам

Жінки за своєю природою романтичніші натури, тому зовсім прагматичний подарунок у це свято не буде доречним. Краще не дарувати дамі серця книгу (тільки якщо вона не читає їх захлинаючись), а ось подарунок, який доповнить її хобі, буде доречним.

У жодному разі на День Святого Валентина не можна дарувати кухонне начиння, побутові предмети та електроніку. Винятками можуть бути чашка з романтичним написом або нова сучасна плойка для кучерів (будь-яка сучасна мама буде рада такому подарунку).

Навіть якщо ви підготували скромний подарунок або просто вручаєте своїй дамі цукерки, вони мають бути красиво запаковані. У день всіх закоханих не скупіться на аксесуари та мішуру із сердечками, які подарують жінці емоції.

день святого Валентина 2020

Джерело: instagram @the_pirog_moscow

Подарунки та погані прикмети на 14 лютого

Поганою прикметою вважається дарувати годинник, тому що забобони свідчить, що такий подарунок обіцяє розлуку або зраду. Пояснюють це тим, що ремінець годинника охоплює зап'ястя, де добре промацується пульс. А пульс впливає на справи серцеві.

Психологи стверджують, що такий подарунок символізує довголіття та успіх у справах, тому його можна подавати друзям та колегам, але не коханому.

Втім, все це стосується тільки наручного годинника, так що сміливо вибирайте в подарунок другій половинці креативний будильник або гарний настінний годинник.

день святого Валентина 2020

Джерело: Instagram @proandrey

На День усіх закоханих не варто дарувати ножі та будь-які інші гострі предмети, що символізують сварку та розбіжності. Вважається, що ножі краще купувати самому, а якщо вам уже зробили такий подарунок, обов'язково треба віддати за нього копійку, щоби «купити» цю річ.

Дарувати у це романтичне свято фотографії - погана прикмета, але якщо ви не забобонні, можете не переживати. Вважається, що подаровані фотографії можуть призвести до розладу стосунків. Але можна обдурити забобони, написавши ззаду на фотокартці приємні слова.

А ось рамки для фотографій психологи рекомендують не дарувати, адже за старими традиціями вони викликають думки про жалобу. Ця думка програмується у підсвідомості людини, що може призвести до розриву стосунків.

Поганою прикметою вважається дарувати рушник. Але якщо подарувати не одне, а два, то вийде гарний практичний подарунок, адже парні речі у презенті символізують гармонію у сім'ї.

день святого Валентина 2020

Джерело: instagram @ beuty_qween_ussk

Будь-яка косметика для душу також є предметом забобонів на День Святого Валентина. Вважається, що людина «змиється» з вашого життя і стосунки зійдуть нанівець.

Подібним ефектом за традиціями мають і капці. Забобона говорить: якщо піднести коханому як подарунок тапки або шкарпетки, він піде з вашого життя. Тож не ризикуйте, нехай такі побутові предмети купує собі сам.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти