Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="130836"]
Дозвілля

День Святого Валентина у різних країнах: подарунки та традиції

Old date: 2017-02-01
Current date: 2023.02.02
New date: 2022.02.12
0
Після того, як День Святого Валентина став популярним у Європі, його стали відзначати і в інших куточках світу, а в деяких країнах так

Після того, як День Святого Валентина став популярним у Європі, його стали відзначати і в інших куточках світу, а в деяких країнах навіть існує сувора заборона на будь-які гуляння цього дня.

день закоханих

Джерело: instagram @darimechti

Давайте дізнаємось кілька цікавих фактів про традиції різних країн світу на День усіх закоханих!

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Якщо вірити легенді, то саме з Італії бере початок це світле свято кохання. Раніше всі гуляння проводилися тільки на вулиці — закохані пари святкували весь день, на свіжому повітрі і освідчувалися в коханні. У невеликому містечку Турині існувала традиція: пара чекала весь рік щоб оголосити про свої заручини саме цього дня. Деякі сучасні молоді люди досі дотримуються цієї традиції.

За пару днів до самого свята усі вітрини магазинів в Італії прикрашаються великою кількістю солодощів та стрічок — вважається, що чим більше цукерок подарують цього дня, тим міцнішим буде кохання.
Італійці в День Святого Валентина дарують в основному цукерки, шоколад та печиво у вигляді серця, а також квіти, парфуми та дорогоцінні прикраси. Одним із скромних, але дуже популярних подарунків вважається ласощі «Baci Perugina» — фундук у шоколаді з любовними записками чотирма мовами світу.
день святого Валентина в різних країнах

Джерело: instagram @semehina.photo

В США цього дня також прийнято дарувати коханим солодощі. До того, як у 1800 році країна почала масово виробляти карамель, американці вручали один одному марципани як символ кохання та відданості. У 50-ті роки 20-го століття цукерки стали укладати в картонні коробки у формі серця.
Цікаво, що у Штатах із Днем усіх закоханих вітають не лише коханих, а й дітей, близьких родичів, друзів та навіть сусідів.
А Канаді, наприклад, існує традиція, згідно з якою у День Святого Валентина дівчата та жінки можуть зробити пропозицію руки та серця будь-якому чоловікові, який їм давно небайдужий. Якщо обранець відмовиться, він зобов'язується виплатити штраф або загрожує мінімальний тюремний ув'язнення. Такі суворі санкції не застосовуються тільки до тих молодих людей, які перебувають у відносинах.

В Великобританії Молоді дівчата в цей день встають ще до сходу сонця, сідають біля вікна і дивляться на людей, що проходять. Існує повір'я, що перший чоловік, якого дівчина побачить за вікном, буде її звуженим. Звичайно, в наші дні ця традиція не сприймається всерйоз, але її часто виконують заради забави.


Британці вітають не лише людей, а й своїх домашніх тварин: собак, кішок, коней та дарують їм улюблені смаколики. Найпопулярнішими презентами для закоханих є цукерки у вигляді сердець, різні м'які іграшки, особливо ведмедики Teddy, а також валентинки.

день закоханих 2020

Джерело: instagram @womansdaymag

До речі, маленькі листівки у вигляді сердець — валентинки, були придумані саме велелюбними французами. Крім них, Франції прийнято дарувати коханим цукерки, романтичні подорожі, гарну білизну, лотерейні квитки, та «говорячі» штучні квіти.

Також у цій країні День Святого Валентина вважають ідеальним днем, щоб зробити жінці пропозицію руки та серця. У центрі Парижа під час свята розміщують велике електронне табло, на якому всі закохані можуть висловити одне одному слова кохання.

А Голландії існує традиція, згідно з якою 14 лютого жінка може сама запропонувати чоловікові на ній одружитися. Якщо обранець не оцінить такий жест, він повинен подарувати жінці подарунок у вигляді сукні, бажано з натурального шовку.

Скромні данці цього дня дарують один одному засушені троянди саме білого кольору та валентинки без підпису.

день святого Валентина 2020

Джерело: instagram @mari.serdyukova

На подив, в Японії це свято відзначають із широким розмахом. Наприклад, у місті Тої жителі вигадали великий Карнавал Любові, під час якого вулицями ходять тисячі закоханих пар та вигукують любовні зізнання.

Ті пари, які впевнені у своїх міцних стосунках, люблять дотримуватися ще однієї традиції: писати один одному на папері листи з освідченнями в коханні, а потім надсилати спеціальною поштою, яка доставить послання адресату аж через рік цього ж дня.

Ще один кумедний факт про День святого Валентина в Японії: це свято тут — як 8 березня, лише дні чоловіків. Саме чоловіки на 14 лютого отримують більшість подарунків: аксесуари, косметику та солодощі. Шоколад у день кохання ділять на 2 типи: «Гірі» - той який дарують колегам, друзям та братам і «Хонмі», який можна вручити тільки коханому. Через місяць після Дня всіх закоханих у Японії відзначають Білий день, коли подарунки дарують тільки жінкам.

день Святого Валентина

Джерело: instagram @womansdaymag

В Польщі на 14 лютого прийнято відвідувати Познанську метрополію, де знаходиться чудотворна ікона Святого Валентина та його мощі. Поляки вірять, що таке паломництво здатне допомогти знайти своє кохання або покращити стосунки в парі.

В Німеччини ж Святий Валентин є покровителем людей із психічними захворюваннями, тому цього дня німці прикрашають психіатричні лікарні стрічками та ліхтариками, а також проводять спеціальні богослужіння.

Далеко не у всіх країнах День всіх закоханих святкують саме 14 лютого. Наприклад, в Іспанії його відзначають 1 травня. Чоловіки дарують своїм дамам лише квіти, а на головній площі кожного міста проводять конкурс на найкрасивішу Валентину.

В ПАР гуляння до Дня Святого Валентина тривають цілий тиждень і це свято є невід'ємною частиною культури країни. А ось влада Ірану и Саудівської Аравії навпаки роблять все можливе, щоб свято у їхніх країнах не відбулося.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти