Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="55443"]
Дозвілля, Мама

Як правильно зберігати ліки у домашній аптечці?

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2014.10.09
0
Щоб не нашкодити здоров'ю, лікуватися слід лише тими засобами, які призначить лікар, і суворо дотримуватись правил прийому.
Ліки (фото: Burda Media)

Ліки (фото: Burda Media)

Щоб не нашкодити здоров'ю, лікуватися слід лише тими засобами, які призначить лікар, і суворо дотримуватись правил прийому.

Топ-9 правил зберігання ліків

 1. Усі препарати повинні зберігатися у темному, прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Перевірте, чи не минув термін зберігання ліків, зазначений на упаковках. Навіть якщо ви не встигли скористатися ними, замініть на нові.
 2. Вживайте ліки через рівні проміжки часу.
 3. Не «діліться» медикаментами з рідними та друзями. Те, що допомогло вам, може нашкодити іншим. Особливо це стосується антибіотиків, гормональних препаратів, антикоагулянтів
 4. Перед застосуванням звертайте увагу на зовнішній вигляд пігулок, порошків, мікстур, мазей. Помітивши зміни у кольорі чи запаху, не ризикуйте, це небезпечно.
 5. Якщо хтось просить у вас таблетку, віддавайте її разом з частиною блістера або спочатку покажіть пляшечку, з якої її дістали. І самі будьте уважні, приймаючи ліки з чужих рук.
 6. Не пересипайте таблетки та не переливайте мікстури в інші бульбашки, а якщо довелося, підпишіть назву та термін придатності.
 7. Якщо ліки є спирт, тримайте флакон щільно закритим.
 8. Запивайте ліки теплою кип'яченою водою. Жодних соків, газування та молока (якщо це не передбачено інструкцією). Навіть знежирені молочні продукти містять жир. Обволікаючи пігулки, він заважає їм усмоктуватися.
 9. Якщо ви приймаєте кілька препаратів, пийте окремо. Між прийомами має пройти щонайменше півгодини.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домашня аптечка - як її сформувати з появою в сім'ї дитини


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти