Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="205194"]
Мама

Уляна Супрун: ліки можна буде повернути до аптеки з 2019-го

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2018.12.23
0
Вже з 1 січня 2019 року українці зможуть повернути до аптеки куплені, але невикористані лікарські препарати. Замміністра збуд

Вже з 1 січня 2019 року українці зможуть повернути до аптеки куплені, але невикористані лікарські препарати.

Заступник міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла журналістам Укрінформ, що зміни набудуть чинності вже з початку року, при цьому будуть прописані умови, за яких аптека зобов'язана прийняти невикористані ліки:

З 1 січня 2019 року кожен українець зможе повертати до аптек ліки. При отриманні аптекою повернутих ліків, вона зобов'язана перевірити, чи були відкриті, що вони були використані, що було пошкоджено упаковка. Тоді це не несе ніякої загрози та ліки можуть бути повернені.

Контролювати процес повернення лікарських препаратів та їх якість покладено на Держлікслужбу України.


Аптека

Джерело: instagram @apteka1_healthy_country

Проте, поки що ні на сайті МОЗ, ні на сайті Верховної Ради жодних повідомлень із цього приводу немає. Хотілося б також докладніших роз'яснень про те, яким чином перевірятимуть умови зберігання ліків, що здаються, що з ними відбудеться далі – вони знову надійдуть у продаж? І це, звісно, ​​далеко не всі питання.

Нагадаю, перелік товарів належної якості, які не підлягають поверненню чи обміну, було затверджено ще 1994 року постановою Кабінету Міністрів України №172. До нього увійшли: продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни. З непродовольчих товарів обміну та поверненню не підлягають дитячі іграшки (м'які та гумово-надувні), білизна натільна та постільна, панчішно-шкарпеткові вироби, друковані видання та інші.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти