Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="132144"]
Дитячий світ у вас удома, Будинок, Я У МАМИ НЕ ОДИН: життя багатодітних сімей, поради, лайфхаки для батьків

Дитяча кімната для двох дівчаток: 10 ідей гарного інтер'єру

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2017.02.15
0
Придумати та втілити в життя дизайн інтер'єру кімнати для однієї дитини – складно, а для двох – ще складніше. Тут уже потрібно учитив

Придумати і втілити в життя дизайн інтер'єру кімнати для однієї дитини складно, а для двох ще складніше. Тут уже потрібно враховувати, що кожній дитині потрібний свій особистий простір, а також у кожного є свій смак та уподобання.

http://www.modernholic.com/kids-bedroom-solution-for-a-minimal-spaced-house/white-red-with-blue-tints-kids-bedroom

modernholic.com

При оформленні кімнати для двох дочок потрібно враховувати їх улюблені кольори, але намагатися робити кімнату не надто яскравою, щоб така гама не почала дратувати через деякий час. Крім того, не варто купувати в дитячу кімнату занадто темні меблі (якщо у вас не приватна оселя) - вона візуально зменшує простір і не дає відчуття простору в кімнаті.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дизайн дитячої кімнати для дівчинки: де ростуть принцеси

Два ліжка

Якщо простір дозволяє, розмістіть 2 окремі ліжка для малюків, а між ними поставте комод або тумбочки, на яких стоятиме будильник, нічник, можна буде покласти книгу і телефон.


Крім того, важливо пам'ятати, що ремонт - річ витратна, і якщо ви не збираєтеся його робити вже років через 5, то краще облаштовувати базу кімнати в пастельних тонах, щоб у майбутньому було легко переробити дизайн приміщення, коли діти трохи підростуть.

Як показує практика, в Україні багато дітей живуть із тим інтер'єром, який їм зробили батьки в дитинстві, аж до підліткового віку, тому утримайтеся від шпалер із надто «дитячим» принтом. Краще прикрасити кімнату яскравими аксесуарами, такими як подушки, нічник, постільна білизна, пуфи.

http://celebritybabies.people.com/2016/05/26/stephen-curry-daughter-riley-ryan-bedroom-photos/

celebritybabies.people.com

http://www.decoracion-de-interiores.net/categoria/referencias/colores/

decoracion-de-interiores.net

Над ліжком кожної дитини можна повісити її велику красиву фотографію в рамці або магнітною дошкою, на якій будуть приклеєні малюнки дочок, їх грамоти та інші досягнення.

http://www.lushome.com/30-kids-room-design-ideas-functional-two-children-bedroom-decor/95786

lushome.com

Якщо ви живете в приватному будинку з високими стелями, кімната у дітей велика, зробіть їм ліжко у вигляді будиночка. Це візуально розділить простір та зробить інтер'єр цікавим.

https://www.instagram.com/mommodesign/

instagram @mommodesign

Двоповерхове ліжко

Двоповерхове ліжко – чудовий засіб для економії місця в кімнаті. Такі сучасні ліжка бувають різних типів: класичне, що висувається, під стелею тощо.

Як показує практика, діти дуже люблять такі ліжка і із задоволенням сплять на другому поверсі, тому багато сімей ставлять їх навіть у великих кімнатах.

http://www.peaceroom.org/decorate-daughters-bedroom.html

peaceroom.org

http://static-justrealmoms.gcampaner.com.br/wp-content/uploads/2014/12/beliche_no_quarto_das_criancas-just_real_moms-1.jpg

static-justrealmoms.gcampaner.com.br

http://static-justrealmoms.gcampaner.com.br/wp-content/uploads/2013/12/beliche3.jpg

static-justrealmoms.gcampaner.com.br

Ще один важливий момент, який потрібно враховувати – кожна дитина має мати свій особистий простір у кімнаті, особливо – робочий. Тому для доньок потрібно організувати затишну зону із двома стільцями. Краще, якщо столів також буде два, через брак можна купити один великий стіл, і організувати посадкові місця з різних боків, щоб не заважати один одному.

https://www.instagram.com/mommodesign/

instagram @mommodesign

http://www.home-designing.com/2010/06/23-beautiful-childrens-rooms

home-designing.com

Якщо кімната велика, робочий стіл можна поставити посередині приміщення на килимі, особливо поки діти маленькі. Тут вони будуть робити свої вироби, малювати та грати у розвиваючі ігри.

http://says.ipnodns.ru/children-bedroom-furniture-designs.html

says.ipnodns.ru

елементи декору

Щоб діти не сварилися з приводу побутових речей, кожній доньці купіть особисті предмети інтер'єру – вігвам, пухнасту подушку, стілець, крісло-мішок тощо.

http://celebritybabies.people.com/2016/05/26/stephen-curry-daughter-riley-ryan-bedroom-photos/

celebritybabies.people.com

Хорошим варіантом розвитку дітей буде велика дошка для малювання в кімнаті. А якщо її нікуди повісити - можна зробити вхідні двері зі спеціальним покриттям, на якому можна малювати крейдою.

My Houzz: Simple Living Inspires Efficient Northern Californian Home

houzz.ru

Також у кімнаті дівчаток обов'язково має бути дзеркало. В ідеалі воно має бути великим, на повний зріст, наприклад, на дверях шафи-купе. А біля ліжка або тумбочки можна повісити менше дзеркальце, яке ще й послужить елементом декору.

https://www.instagram.com/mommodesign/

instagram @mommodesign

Ну і не варто забувати, що 2 дівчинки - це в два рази більше іграшок, ляльок і книг, тому краще запастися не одним мішком або пуфиком, щоб відкривати туди різні дитячі дрібниці.

instagram @growingfootprints

instagram @growingfootprints

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 
Приємні прогулянки: 10 порад щодо вибору коляски
Спимо солодко: вибираємо ліжечко для малюка


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти