Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="258177"]
Матеріали українською мовою

Як ростити та виховувати дітей нового покоління: рекомендації фахівців

0
Реєстрація Молоді батьки люблять та виховують дітей, але дуже часто не мають ані досвіду, ані глибоких знань. Зазвичай все йде ста

Молоді батьки люблять та виховують дітей, але дуже часто не мають ані досвіду, ані глибоких знань. Зазвичай усе йде стандартним шляхом: «У нас у батьківщині всі так робили – бабуся виростила маму, мама – мене. Я нормально виросла і з дитиною моєю все буде добре!

 

Так, але справа в тому, що з дітьми 21 століття неможливо досягти успіху, використовуючи старі методи та схеми, що використовували 20 або 30 років тому. Це просто не працює з новою генерацією – Альфа. У вас є унікальна нагода дізнатися про все, що необхідно для виховання щасливих дітей у 21 столітті.


28 листопада 2020 року на надихаючому ПРАКТИКУМІ «Як виховувати та ростити дітей нового покоління», ви дізнаєтеся про найсучасніші тренди у догляді та вихованні малюків, дошкільнят та першачків. Проведіть кілька годин карантину вихідного дня з користю. Ви покращите якість життя, атмосферу вдома та відносини всередині сім'ї!

ВХІД БЕЗКОШТОВНІЙ

 

Ми запросили кращих із кращих! Прогресивні, обізнані, практикуючі фахівці розкажуть та навчатимуть вас, подарують знання та впевненість!

Отже! На вас чекає зустріч із головним редактором журналу «Моя дитина», контент-директором сайту moirebenok.ua Владою Барсуковою. Вона вестиме наш суперкорисний захід.

 

 

Майя Руселевич, К.М. н., лікар вищої категорії, педіатр, аллерголог, пульмонолог, основатель

медичного аллергологічного центру «Baby Health», м. ІРПІНЬ

Майя – дуже досвідчений та небайдужий лікар! Вона знає, що НОВА ГЕНЕРАЦІЯ — ЦЕ ПОКОЛІННЯ АЛЕРГІКІВ. Батькам потрібно налагодити життя малюків (та і власне теж змінюється, коли дитина має алергічну реакцію).

Як покращити якість життя дитини-алергіка та його батьківщини? Що потрібно знати про ризики, профілактику, необхідні аналізи та лікування маленького алергіка.

Майя розвіє міфі щодо дієти мами, яка годує, купи аналізів та досліджень, а також розповість, чим годувати дитину, якщо існує ризик алергічної реакції. Найсвіжіші дослідження, сучасні рекомендації та лише практичні поради!

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР НАШОГО ОНЛАЙНПРАКТИКУМУ ДЛЯ СУЧАСНИХ БАТЬКІВ – СЕРЕЯ ОТРОПЕДИЧНИХ САЛОНІВ Орто-Лайн!

Ортопедичні салони Орто-Лайн з 2010 року піклуються про здоров'я своїх клієнтів. Мережа налічує 14 магазинів у Києві та Харкові. Мета Орто-Лайну — зруйнувати у свідомості людей стереотип про те, що ортопедичний салон — це місце для травмованих чи людей з обмеженими можливостями. У ці зручні магазини приходять здорові люди за профілактикою та виробами для забезпечення комфорту, а ті, хто захворів чи травмувався — за продуктами для одужання, поліпшення якості життя та прискорення періоду реабілітації.

Орто-Лайн постійно удосконалює якість обслуговування і формує великий асортимент ортопедичного дорослого та дитячого взуття, устілок, компрессійного трикотажу, бандажів. Асортимент — це якісні сучасні ортопедичні та медичні вироби від провідних виробників, відповідні українському законодавству та світовим стандартам для такої продукції.

Місія компанії — нести культуру здорового способу життя, максимально сприяти у лікуванні та профілактиці захворювань опорно-рухового апарату та венозної системи за допомогою якісних ортопедичних та інших медичних виробів.

Ірина Валентинівна Деряпа, к.м.н, лікар-офтальмолог клініка ЄвроЗір+, м. Київ

Діти та гаджеті – суперактуальна тема! Ми не можемо розірвати цей тандем, не можемо зупинити розвиток цивілізації чи створити дитині абсолютно інтернет-стерильні умови. Реальність є реальність. Телефони, планшети, комп'ютери, а зараз ще й дистанційне навчання! Ірина Валентинівна розповість, як зберегти зір дитини в умовах тотальної діджиталізації.

НАШ ПАРТНЕР - АТ «КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД»

Національна фармацевтична компанія – виробник «Київський вітамінний завод» більше 70 років займає стабільні позиції на ринку України та світу. Портфель компанії налічує 175 препаратів та 7 лікарських засобів для ветеринарії. При виготовленні продукції використовуються високоякісні субстанції провідних європейських країн та їх дочірніх компаній. Виробництво відповідає стандартам якості ДСТУ ISO 9001: 2009 та ISO 9001: 2008 та GMP. Компанія має власну сертифіковану лабораторію. Представники компанії працюють у 24 областях України та 6 країнах близького та далекого зарубіжжя. Благодійність та гуманітарна допомога – постійна частина роботи компанії.

Основний принцип АТ «Київський вітамінний завод» - якість без компромісів!

Знайомтеся – Візівіт! Рекомендований як загальнозміцнювальний засіб, додатковий джерело антоціанів, витамин А та селен. Продукт сприяє підвищенню гостроти зору, зменшенню втоми очей у результаті довгої роботи при штучному освітленні, загостренню нічного бачення. Підходити дорослим та дітям від 3-х років (по 1 капсулі 1 раз на день під годину або після їди протягом 30 днів). Рекомендовано повторювати курс 2-3 рази на рік.

Застереження: індивідуальна чутливість до компонентів продукту

Владислава Барзилович, к.м.н, лікар вищої категорії, педіатр, аллерголог, KinderiKlinik, м. Київ

 Владислава – чарівна молода мама, отже КОЖНА її порада – це не просто порада фахівця це ще й порада мами, яка піклується про власного дитину і знає все, що вас турбує. На нашій зустрічі Владислава познайомить вас із 10 важливими фактами про дітей до 7 років, про які наші мами навіть не здогадувалися! До речі, запрошуйте бабусь до нас! Владислава Барзиловича розповість про сучасний підхід до піклування про малечу. Чому загальна концепція догляду за дитиною докорінно змінилася та що у цьому хорошого?

ВХІД БЕЗКОШТОВНІЙ

 

Автокрісла, заколисувачі, манежі, ходунці, віжки, аксесуари для дитини до 2 років, що потрібно купувати дитині до 3 років, міфі та правда про матусиних помічників, автокрісла, манежі, віжки, ходунки, як вибрати автокрісло манеж для дитини, дитина не повзає, ніж зайняти дитину, яка не вміє ходити

Джерело: Shutterstock

Вікторія Любаревич-Торхова, нейропсихолог когнітивного розвитку, понад 20 років життя посвятила психології, автор програми для школярів «Радість від знань», адаптувань та проведень з Фондом Олені Пінчук «АНТИСНІД»

Яка стратегія виховання формує самодостатню особистість, а яка «вчити» дитину виживати і бути «зручною»? Що важливо дати дитині у перші роки життя для того, щоб він був успішним та щасливим.

Вікторія допоможе вам зрозуміти, як не зламати дитину, а виховати особистість.

Підказка: базові знання про розвиток анатомії психіки дитини допомагають батькам у формуванні довірчої комунікації з дитиною та знімають завищені очікування від дітей і допомагають уникнути серйозних неврозів. На лекції Вікторії Любаревич-Торхової ви дізнаєтесь:

  • як формуються психіка і здатності дитини
  • що таке віхи розвитку або Кризи 1-го, 3-х, 6-ти, 11-ти, а також 13-ти та 15-ти років
  • як моделюється сприйняття і поведення дитини на цих етапах
  • що таке базові потреби кожної дитини і як вони формують самооцінку
  • що це за таке «золоте правило» мудрого батька, яке допомагає успішно пройти всі етапи дорослішання дитини у довірчих відносинах
  • як впливає на розвиток дитини поява другої дитини і як уникнути негативних наслідків.
правила безпеки для дітей, як навчити дитину правилам безпеки, як дитині прищепити почуття обережності, обережність на дорозі, один вдома, насильство, укуси тварин, рани, заборони, дитяча психологія

Джерело: Shutterstock

Галина Олександрів на Васковець, дитячий невропатолог, невролог, лікар вищої категорії, 15 років посвятила дітям, працюючи практикуючим неврологом. м. Черкаси.

Знаєте ли ви, як пов'язана поведінка дитини, емоційні розлади та порушення сну? Галина Олександрівна розповість про всі підводні каміння, які приховує спосіб життя сучасних дітей. Як змінюється життя, коли ми покращуємо якість сну та слідкуємо за режимом. Як це зробити і чи це взагалі можливо? Усі відповіді отримаєте на нашій зустрічі!

НАШ ПАРТНЕР - КОМПАНІЯ VORWARTS PHARMA!  

Vorwarts Pharma пропонує якісні продукти та надійне партнерство, має ряд непереборних переваг на фармацевтичному ринку – у 2019 на XX ювілейному з'їзді Фармацевтів України компанія Vorwarts Pharma отримала почесну нагороду в номінації «Партнерство — стратегія успіху», Компанія піклується про свою репутацію, створену протягом багатьох років якісної роботи, цінує довіру та щире ставлення клієнтів.

«Фломма» — покращення якості сну та підтримки нервної системи!

Нормалізує циркадність сну (якісну роботу внутрішніх годин організму), вироблення мелатоніну. Забезпечує хороше засинання, підвищує стійкість нервової системи, до психоемоційного напруження та стресу. Знімає тривожність, страх перед відповідальними, заходами, спілкуванням, новим колективом. Усуває відчуття пригніченості та апатії, покращує когнітивні функції.

дитина спить - фото

Джерело: Pixabay

НАШ ПАРТНЕР - ТМ Kabrita

Торгова марка Kabrita — голландські традиції та досвід фермерства втілені у ніжному харчуванні на основі козячого молока для дітей з народження до трьох років. Всім відомо, що козяче молоко та продукти на його основі добре засвоюються і переносяться. Це сприяє більш комфортному травленню дитини.

Суміші Kabrita поєднують у собі переваги козячого молока та сучасні інгредієнти для зростання, розвитку та захисту малюка. Вони адаптовані за білково-жировим складом та приближені до грудного молока. Містять всі необхідні вітаміни та мінералі. І, головне, їх м'який вершковий смак дуже подобається малюкам. А для першого злакового прикорму ідеальними будуть наші каші на адаптованій молочній суміші, які містять пребіотики для покращення травлення та зміцнення імунітету і не містять цукру.

Пюре Kabrita поєднує в собі всю користь органічних фруктів та ягід з додаванням козячих вершків. Дозволяють урізноманітнити раціон малюка. Без цукру, без крохмалю, без консервантів, без смакових добавок та без ГМО. Kabrita – правильний перший вибір для Вашого малюка! Зроблено із любов'ю.

Важливо! Грудне молоко-краще харчування для вашої дитини! З питання вибору харчування порадьтеся з педіатром.

Анна паралічіванчук

Талановита актриса та популярна блогерка порадити, як мамі успішно поєднувати кар'єру та дітей. На скільки це реально і як зупинитись, коли готова забути про себе заради дітей. Ця жертвовність та щоденні подвиги не потрібні: малюки мріють про щасливу маму. Саме це – найлогічніший спосіб подарувати їм щасливе дитинство. Ганна навчила, як зробити так, щоб усе запрацювало.

Олександр Грухаль, маркетинг директор групи компаній Ортомед Холдинг.

Замислюєтеся над придбанням якісної взуття для дитини? Чи йдете та спонтанно, швиденько купляєте ті, що обрає малюк? Такий шопінг – справа серйозна. Від вашого вибору залежить формування правильної постави. Саме за допомогою взуття ви займаєтеся профілактикою відхилень розвитку опорно-рухового апарату у дітей. Олександр щодня стикається з величезною кількістю ортопедичних проблем у діточок, то ж зробить усе, щоби батьки добре орієнтувалися, коли купують взуття та розуміли, на що треба звернути увагу. Тема виступу нашого спікера «Формування правильної постави та профілактика відхилень розвитку опорно-рухового апарату у дітей від 3-х років».

Наші партнери підготували чудові призи для відвідувачів надихаючого onlineпрактикуму – беріть участь у розіграшу та вигравайте корисні речі для діток!

Зробіть 28.11.20 корисним днем ​​для вас та вашої батьківщини! Набувайте нових знань, впевненості, отримуйте відповіді на питання, що турбують!

ВХІД БЕЗКОШТОВНІЙ


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти