Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="278889"]
Все буде УКРАЇНА!, Матеріали українською мовою

Благодійний показ “Людина-Павук: Крізь Всесвіт” від Sony Pictures пройшов у Києві!

0
На днях біля кінотеатру Планета Кіно відбувся благодійний показ анімаційного фільму від Sony Pictures “Людина-Павук: Крізь Всесвіт” для дітей

На днях біля кінотеатру Планета Кіно відбувся благодійний показ анімаційного фільму від Sony Pictures “Людина-Павук: Крізь Всесвіт” для дітей 130 батальйону ТРО, яким опікується благодійний фонд “Антитіла”. 

Під час івенту на дітей чекало чимало сюрпризів та подарунків, а головною несподіванкою стала поява Людини-Павука у справжньому ліцензійному костюмі від Marvel. Смачний настрій забезпечила піцерія Domino's.


Попри війну та постійні ризики повітряних тривог діти не залишилися без подарунків, яскравих світлин та чудового настрою після перегляду фільму. 


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти