Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="59319"]
0-1, Здоров'я і догляд

Як правильно загартовувати немовля? Топ-6 порад

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2014.12.04
0
З якого віку потрібно починати гартувати дитину і як правильно це робити? Топ-6 порад, як потрібно загартовувати немовля
Малюк після купання (фото: Burda Media)

Малюк після купання (фото: Burda Media)

З якого віку потрібно починати гартувати дитину і як правильно це робити?

Топ-6 порад, як потрібно загартовувати немовля

  1. Гартувати дитину можна з перших тижнів її життя, поступово, регулярно. Дитині має подобатися те, що відбувається, інакше гартування не матиме ефекту.
  2. Гартування повітрям починається з провітрювання кімнати, в якій знаходиться крихта, при цьому температура в приміщенні повинна знижуватися більш ніж на 1 ° С на тиждень.
  3. Одним з способів загартовування повітрям є прогулянка. Тому гуляйте щодня і за будь-якої погоди.
  4. Спеціальною процедурою, що гартує, є і домашні повітряні ванни. Починати рекомендується з 3 хв і додавати щодня по 1 хв, доводячи тривалість повітряних ванн до 10-15 хв. Для цього малюка, після того, як зняли підгузник, залишають «погуляти» якийсь час голеньким.
  5. Дуже сильним природним засобом загартовування є вода. Ви можете робити місцеві ванни для рук та для ніг. Ручні ванни пропонуються малюку у вигляді гри (наприклад, купання іграшок). Важливо, щоб вихідна температура води була не нижче 35 ° С і поступово знижувалася до 30-32 ° С, а сама процедура тривала 5-7 хв.
  6. Пізніше можна переходити до обливань холодною водою після купання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З якого віку гартувати дитину і як?


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти