Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="172124"]
Розвиток

5 речей, які має знати ваша дитина до 5-річного віку

Old date: 2018-01-23
Current date: 2023.01.28
New date: 2021.10.09
0
4 роки - це вік, коли малюк вже відвідує дитячий садок. Малюк вже досить дорослий, багато знає і вміє робити самостійно.

4 роки - це вік, коли малюк вже відвідує дитячий садок. Малюк вже досить дорослий, багато що знає і вміє робити самостійно.

дитина повинна знати до 5 років

Джерело: Instagram @lukianovalena

Ще трохи і ваша дитина піде до школи і для неї почнеться інше, доросле життя. У міру того, як ваш малюк наближається до свого 5-річного рубежу, батькам потрібно звернути увагу на деякі речі, які дитина повинна знати, перш ніж їй виповниться 5 років.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

1. Імена батьків та номери їх телефонів


Ваша дитина знає вас як "маму" або "тата", але цього недостатньо. Переконайтеся, що ваш малюк знає ваші імена та прізвище сім'ї (якщо у мами та тата різні прізвища, дитина повинна знати обидві). Вивчіть з малюком номери мобільних телефонів (якщо він погано запам'ятовує цифри, придумайте якийсь незвичайний спосіб запам'ятовування, наприклад, накладіть свій номер на його улюблену мелодію). Таким чином, якщо з дитиною щось станеться, вона зможе повідомити цю інформацію іншим дорослим, а ті зможуть зв'язатися з вами.

2. Як і коли дзвонити 911

Вашій дитині, звичайно, розкажуть про виклик 112 і про те, що таке надзвичайна ситуація в школі, але краще було б, щоб до свого п'ятого дня народження, він уже знав, що це таке. Розкажіть кілька прикладів надзвичайної ситуації, поясніть серйозність виклику 112, якщо це не надзвичайна ситуація, і спробуйте набрати цей номер із ним по телефону.

3. Переходячи дорогу завжди дивитися на всі боки

Можливо, колись настане момент, коли вашій дитині доведеться переходити вулицю самостійно, наприклад, вона наздоганятиме м'яч, що вкотився, або побіжить через дорогу за морозивом. Навчіть його виходячи на дорогу дивитися на всі боки, слухати автомобілі і, найголовніше, не переходити вулицю без дорослого, щоб уникнути нещасних випадків.

дитина повинна знати до 5 років

Джерело: Freepic

4. Не всіх незнайомих людей треба боятися

Ви намагаєтесь захистити свою дитину, заборонивши їй розмовляти з незнайомими їй людьми? Це не завжди хороша стратегія, адже якщо малюк загубиться і не може знайти телефон, щоб зателефонувати вам або 911, страх незнайомців може стати перешкодою, і він не зможе звернутися за допомогою. Переконайтеся, що дитина знає, як виглядають поліцейські, і розкажіть, яких людей вона може звертатися за допомогою (наприклад, це інші мама або тато зі своїми дітьми або співробітник магазину).

5. Про своє тіло

Якщо у вашій сім'ї прийнято висловлювати свої почуття обіймами та поцілунками, поясніть малюкові, що робити так з іншими дітьми не варто. І ще, розкажіть дитині хоч трохи, про те, які частини тіла не треба чіпати.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти