Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275583"]
Новости

Юрій Горбунов показав підрослих синів та привітав молодшого з днем народження: фото

Old date:
Current date: 2023.03.25
New date: 2022.08.19
0
Сьогодні син зіркового подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова святкує свій перший день народження. З нагоди свята щаслив

Сьогодні син зіркового подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова святкує свій перший день народження.

Юрій Горбунов

Джерело: [email protected]

З нагоди свята щасливий татусь поділився рідкісними знімками із синами, і навіть показав обличчя іменинника. На своїй сторінці в Інстаграм Юрій Горбунов опублікував фото хлопчиків та подякував дружині за синів.

«Сьогодні нашому молодшому синочку Данилу 1 рочок!! Ще вчора наша мамуся на Яблуневий Спас народила нашого хлопчика,а сьогодні він уже каже ‚ дай‘, ‘на‘, ‘ням‘ , ‘мама‘ і ‚тятя‘, і швидше за всіх на світі повзає на колінцях по дому😇 Наше солодке яблучко!

Юрій Горбунов з синами

Джерело: [email protected]

Дякую тобі моя Катруся за синів!! Я люблю тебе! Нехай швидше закінчиться війна і вони ростуть щасливі під мирним українським небом!!»


Юрій Горбунов, Катя Осадча

Джерело: [email protected]

Катя Осадча також оприлюднила декілька фото своїх молодших синів та привітала Данила з першим днем народження.

Катя Осадча з синами

Джерело: [email protected]

«Данилко, з Днем народження! Цей ранок рік тому. Таке стійке відчуття повернення з космосу.

Наш Данилко народився трохи раніше запланованого, запланованого нами 🙂

Батьки були в клопотах підготовки до Дня незалежності, до нового телевізійного сезону і одночасно до народження молодшого. Зйомки, плани, ремонт) Все було розплановано, але Данило вирішив внести корективи в наші плани.

І ось я з Іваном на задньому сидінні везу себе в пологовий, адже в місті репетиція параду, Юрко на роботі і скорше доїду я, ніж хтось до мене.

Тато в смокінгу і милі 🙂 приїхав вже прямо в пологовий. І вже за п’ять годин ми тримали на руках ще одного Горбунова:)»

Катя Осадча

Джерело: [email protected]

«З Днем народження наш Данилко! Такий буремний перший рік життя, але ми обіцяємо, що на парад Перемоги підемо разом зовсім скоро ️Радіємо кожному новому звуку і зубу і переживаємо ці миті, як вперше!»

Для пари це вже друга спільна дитина. Вони виховують також 5-річного Івана. А Катя Осадча, народив Данила, торік стала багатодітною матір’ю: у неї ще є син 19-річний Ілля від попереднього шлюбу.

Користувачі мережі в коментарях привітали Юрія Горбунова та Катю Осадчу з днем ​​народження сина, написавши приємні побажання для хлопчика:

  • «Старший син – копія мама, а молодший – копія тато»
  • «Вітаю з іменинником. Здоров’я, Миру всім бажаю»
  • «Найщиріші привітання! Нехай родина якнайшвидше буде щодня разом»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты