Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="275911"]
Новости

Катерина Осадча привітала сина з днем народження: фото

0
Українська телеведуча Катерина Осадча привітала свого старшого сина з днем народження. Сьогодні Іллі виповнилося 20 років. Бат�

Українська телеведуча Катерина Осадча привітала свого старшого сина з днем народження. Сьогодні Іллі виповнилося 20 років.

Осадчая Катерина Осадча привітала сина з днем народження: фото

Джерело: instagram@kosadcha

Батько Іллі – бізнесмен та ексдепутат Олег Поліщук. Телеведуча вийшла за нього заміж, коли їй було лише 18 років. В шлюбі пара прожила три роки.

Зіркова матуся рідко показує старшого сина, якого народила у першому шлюбі з депутатом Олегом Поліщуком. Фотографії Іллі в Instagram велика рідкість, але на честь Дня народження Катя Осадча опублікувала зворушливий пост і показала найулюбленіші світлини з сином.

«Ілюша, ти все ще вчиш мене бути дорослою, хоча вже дорослий і сам. Коли ти народився, я була молодшою за тебе зараз. Я неймовірна вдячна долі за тебе. ти так швидко виріс, хоча я, як сьогодні пам‘ятаю нашу поїздку на море на першій світлині. Все решта особисто ❤️🙏🏻З Днем народження ❤️», — звернулася Катя до сина.


Осадчая Катерина Осадча привітала сина з днем народження: фото

Джерело: instagram@kosadcha

Юрій Горбунова у коментарях одразу ж приєднався до привітань дружини: «Многая літа нашому імениннику!!». Приєднався і Тарас Тополя — «Вітання імениннику! :)».

Осадчая Катерина Осадча привітала сина з днем народження: фото

Джерело: instagram@kosadcha

«Який він чудовий😍. З іменинником 🎉. Цікавих пригод у новому році життя!», «Як крапля води», «Вітаю❤️. Синочок ваша копія)», «Такий гарний юнак-схожий на маму, і судячи з фото — ще й на голову вищий від Каті !!! Мамина гордість. Нехай буде щасливим», — пишуть підписники у коментарях.

Осадчая Катерина Осадча привітала сина з днем народження: фото

Джерело: instagram@kosadcha

Ведуча минулого місяця розповіла, чим зараз займається її син.

«Ілля не воює, вивчає IT і вже боронить країну на цьому фронті», — зізнавалася Осадча.

Нагадаємо, Катерина Осадча — щаслива мама трьох синів. У Іллі є два молодших брати — п’ятирічний син Іван та однорічний Данило.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты