Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274460"]
Новости

А як же права жінок? Українські зіркові мами засудили петицію щодо заборони абортів в Україні

0
Українських жінок шокувала петиція щодо заборони абортів в Україні. Петиція про заборону абортів в Україні з’явилася на сайті

Українських жінок шокувала петиція щодо заборони абортів в Україні.

Осадча та Ефросиніна

Джерело: Instagram

Петиція про заборону абортів в Україні з’явилася на сайті президента та зібрала 779 підписів із 25 тисяч необхідних.

У тексті петиції її автор Анатолій Головчак наголошує, що «необхідно сприяти приросту українського народу». Він обґрунтовує петицію тим, що враховуючи події останніх часів в Україні, загибель наших захисників та мирних жителів, враховуючи кількість зовнішньо-переміщених осіб, біженців за кордон, демографічні статистичні дані України останніх років, треба заборонити аборти для відновлення та приросту українського народу.

петиція про заборону абортів

Джерело: president.gov.ua

Про петицію активно висловлюються у соцмережах українські жінки. Вони наголошують, що заборона абортів це обмеження прав жінок.


Петицію прокоментували і українські телеведучі Катерина Осадча та Маша Єфросиніна. Вони висловили своє обурення.

Осадча зазначила, що вона проти обмеження прав жінок, особливо в такий складний час для кожної українки.

«Хто такий Головчак? Під шумок давайте ще обмежимо права жінок. Я — мати трьох дітей і я вважаю цю петицію жахливим утиском прав», — написала ведуча.

Єфросиніна також була шокована петицією і зазначила, що коли під час війни ґвалтують жінок та дівчат, ніхто не має права вирішувати їхні долі.

«Це відколи в країні, де йде найжорстокіша війна за право бути вільним, де обстоюється демократія та права людей на життя, яким вони жили. Де зґвалтованих жінок та дівчаток більше, ніж досі нам офіційно заявляють. Де вагітні 12−17-річні дівчата зупиняються психологами від суїцидів лише завдяки тому, що можуть розпорядитися своєю трагедією шляхом переривання вагітності та почати вчитися жити! Звідки він виліз? Засуньте його назад!», — пише зіркова мама.

Варто зазначити, що 23 травня було зареєстровано ще одну схожу петицію. Її авторка Курило Ірина Володимирівна, цитуючи Біблію, вимагає заборонити аборти в Україні.

заборона абортів

Джерело: Instagram@kosadcha;mashaefrosininaМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты