Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276001"]
Новости

Тільки факти: Катя Осадча прокоментувала заяву Земфіри

0
Телеведуча Катя Осадча в Instagram Stories прокоментувала промову росіянки Земфіри на концерті в Лімасолі. Під час свого виступу співачка

Телеведуча Катя Осадча в Instagram Stories прокоментувала промову росіянки Земфіри на концерті в Лімасолі. Під час свого виступу співачка засудила повномасштабну війну у нашій країні.

Осадча, Осадчая

Джерело instagram @kosadcha

9 жовтня під час концерту в Лімасолі (Кіпр) Земфіра вперше відкрито заговорила про війну в Україні.
Під час концерту в Лімасолі (Кіпр) 9 жовтня співачка Земфіра вперше відкрито висловилася зі сцени про війну в Україні. Вона заявила, що «щодня молиться» і заспівала антивоєнний трек.

«Сьогодні 228 день пекла, яке стало реальністю. Я весь цей час багато думала, говорила з собою про це. Я не люблю і не вмію говорити зі сцени, але я кожен день молюся, щоб ця війна припинилася. Щоб моя країна припинила цю війну».

Цю промову почали швидко поширювати у мережі, а деякі українці навіть поспішили подякувати Земфірі за підтримку. Не промовчала і Катя Осадча, вона нагадала підписникам, яку позицію російська співачка мала від початку вторгнення РФ в Україну.


«Важкі дні і чергове усвідомлення, що поруч з нами не один карлік-терорист, а ціла величезна нація терористів, що протягом останніх днів пишуть, як нам і треба… На тлі цього ми все одно продовжуємо шукати „хороших руских“ і хапаємося за крихти їх підтримки», — пише Осадча.

Телеведуча опублікувала пост українки, яка була на концерті та розповіла, як усе було насправді. На вході у людей відбирали українські прапори, прапор дівчини лежав у кишені. І вона змогла з ним прорватися до сцени. Земфіра з кам’яним обличчям підняла прапор, не розвернула та забирала його за лаштунки, після чого повернулася і продовжила співати.

«А тепер увага, тільки факти, висновки робити вам. Земфіра на великих сольних концертах 24 і 26 лютого не сказала а ні слова проти війни, заспівала пісню натяк, а тоді ще можна було підняти людей і закликати до дій, щоб реально зупинити кровопролиття. Напередодні „промови“ в Ізраїлі, на концерті на Кіпрі відбирали українські прапори при вході на концерт, це там де маємо підтвердження від свідків (дивіться в каруселі) (ходити чи не ходити на концерти росіян вибір кожного). Те що не розвернула прапор, що пронесли на концерт і передали на сцену, а тихенько віднесла за лаштунки, її вибір, не її країна, ми і не просимо. За слова проти війни дякуємо, але давайте дивитися завжди глибше. Росіяни нас не розуміють і не зрозуміють», — прокоментувала Осадча.

Катя Осадча

Джерело: instagram @kosadcha

Катя Осадча

Джерело: instagram @kosadcha

24 лютого Земфіра обмежилася публікацією чорного квадрата та написом «Ні війні» в Instagram. Пізніше співачка виїхала з РФ та випустила антивоєнну пісню «Мясо».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты