Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277119"]
Роды

Лист дитини до мами за кілька хвилин до народження. Встигнути сказати!

0
Що ближче момент народження дитини, то більша неймовірна гама емоцій у майбутньої мами. Адже це момент першої зустрічі з маленьким

Що ближче момент народження дитини, то більша неймовірна гама емоцій у майбутньої мами. Адже це момент першої зустрічі з маленьким дивом – новою людиною, яка живе всередині маминого тіла. А що, як і вона з нетерпінням чекає знайомства зі світом та мамою?

народження дитини, пологи, майбутня мама, вагітність

Джерело: unsplash

Як багато доведеться дізнатися будь-якій жінці, яка стане мамою, замислитися над новим життям, яке чекає з появою дитини.

Привіт, матусю!

Я – новий Всесвіт, народжений тобою. Спасибі тобі за це. Я приходжу на землю, щоб пізнати світ. Я маленький і поки не вмію говорити твоєю мовою, тому в мене є ти. Ти – мій провідник на шляху пізнання світу, мій янгол-охоронець.


народження дитини, пологи, майбутня мама, вагітність

Джерело: Shutterstock

Мамо, ти розумієш, що мене важко буде переробити, але можна навчити, якщо дозволю. У мене твій кирпатий носик і татові добрі очі, але ти мудра і знаєш, що я не зможу повторити твоє життя краще, ніж це одного разу ти вже зробила. Я здійсню не всі твої мрії і не закінчу багато починань, які виявилися тобі не під силу. Просто тому, що маю свої мрії і свої бажання.

Мам, якщо ти дозволиш, я хотів би прожити своє життя, а не те, яке намалювала мені ти. Вибач, я можу не стати успішним спортсменом, як тато. Але коли я похмуро сидітиму в своїй кімнаті, викликаючи хвилювання у всієї родини, можливо, там за дверима моєї дитячої народжуватиметься новий поет.

після народження дитини народження дитини, пологи, майбутня мама, вагітність

Джерело: fotobank.ua

І ще, мамо, мені не потрібно, щоб ти принесла себе в жертву заради мене. Люби, пізнавай, оберігай, вчи, але не роби сенсом свого життя. Мені так важливо пишатися тобою. А як я зможу робити це, якщо ти розчинишся в мені і зникнеш, Мам, я з’являюся не для того, щоб замінити тебе собою на цій планеті, а щоб бути поряд з тобою. Кожна дитина зростає. Якось це станеться і зі мною. Тоді мені доведеться відійти та створити нову родину. Я хочу зробити це, усвідомлюючи, що в тебе є своє життя та свої інтереси. Ти ж розумієш, що мені було б нестерпним жити з тягарем твоїх непрожитих через мене років.

І не турбуйся, я прийму всі твої милі рідні слабкості і полюблю тебе різною. Візьми і ти мене. Я буду іноді вередувати і створювати тобі великі та маленькі причини для занепокоєння, як будь-яка дитина, яка всіма шляхами прагне пізнати дорослий світ. Мам, мені так важливо, щоб і в ці хвилини ти нагадувала мені про своє безумовне кохання. Можеш лаяти, але дай зрозуміти, що твоє кохання не зменшується ні на грам. Це грітиме мене в найважчі моменти життя, навіть коли тебе вже не буде поруч…

народження дитини, пологи, майбутня мама, вагітність

Джерело: Instagram@hellonewborn

Мама… Так важко пояснити тобі все за кілька важких хвилин для нас з тобою до мого народження. Цей лист нескінченно малий в порівнянні з цілим життям, яке чекає на нас попереду. І якщо зараз ти чуєш мене своїм мудрим серцем, то зможеш розуміти і згодом! Тільки слухай, мамо! Я йду до тебе! До тебе йде твоє найбільше щастя на світі!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты