Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="283289"]
Новости

Іванна Онуфрійчук вперше стала мамою

0
Відома українська телеведуча, яка вела шоу "Танці з зірками", Іванна Онуфрійчук вперше стала мамою. У телезірки та її чоловіка – каз

Відома українська телеведуча, яка вела шоу «Танці з зірками», Іванна Онуфрійчук вперше стала мамою. У телезірки та її чоловіка – казахського бізнесмена Алмаза – народився син.

Іванна Онуфрійчук вперше стала мамою

Джерело: instagram.com/ivannaonufriichuk

Радісну звістку ведуча повідомила у своєму Instagram. Онуфрійчук поділилася першими кадрами, на яких видно обличчя хлопчика.

«Наша радість, наше щастя, наш Всесвіт! Ми чекали на тебе все життя», – написала під світлинами телеведуча.

Зокрема, відомо, що малюк з’явився на світ сьогодні, 29 травня. Пологи у телеведучої були партнерськими — поряд був чоловік. Як назвали хлопчика, поки не відомо.


Прихильники та колеги телезірки вже встигли привітати матусю з народженням сина:

  • «Вітаю вашу велику красиву сімʼю з таким щастям!»
  • «Вітаю. Нехай цей світ буде наповненим всім найдобрішим для вашого хлопчика»
  • «Здається, викопаний татусь»
  • «Щирі вітання з поповненням в сімʼї»
  • «Вітаю, красуне! Щастя та здоров’я бажаю!»

Іванна Онуфрійчук і Алмаз одружилися у 2021-му році. У минулому зірка ділилася, що вони планували вагітність заздалегідь, оскільки розуміли, що їм обом уже далеко за двадцять років. Задля цього пара додала у своє життя певні звички, а також протягом якогось часу приймала необхідні вітаміни.

Крім того, Онуфрійчук зазначала й те, що планує, щоб її дитина росла в інтернаціональному середовищі:

«Я поважаю свого чоловіка і його походження, тому, думаю, що дитина буде пізнавати мови, традиції, спосіб життя і релігії обох батьків, любити й поважати обидві культури. Але особисто для мене важливо прищепити їй цінність саме українського коріння, щоб вона знала мову, історію, культуру — все те, що знаю я. І щоб могла нести це у світ після мене».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты