Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277359"]
Беременность

Як дізнатися, що у вас буде двійня: 8 головних симптомів на ранньому терміні

0
Деякі симптоми на ранніх термінах вагітності можуть вам підказати, що ви очікуєте на двійню! Визначити багатоплідну вагітніст�

Деякі симптоми на ранніх термінах вагітності можуть вам підказати, що ви очікуєте на двійню!

вагітність Як дізнатися, що у вас буде двійня

Джерело: freepik

Визначити багатоплідну вагітність можна на першому сеансі УЗД, але не завжди діагностика може одразу показати, що ви очікуєте кілька малюків. Тоді треба спиратися на свої відчуття та дивитися на ознаки, завдяки яким це стане зрозумілим.

РАННІЙ ТОКСИКОЗ ТА ПОГАНЕ САМОПОЧУТТЯ

Якщо вагітність у вас не перша, то різницю ви відчуєте. Як правило, коли жінка чекає на двійню, у неї з’являються:

  • нудота і блювота вранці та протягом усього дня
  • сонливість і слабкість
  • пітливість та підвищене потовиділення
  • різкі перепади настрою та нервозність.

РІЗКЕ ЗБІЛЬШЕННЯ ВАГИ

Жінка, яка чекає на одного малюка, вагу набирає поступово протягом усієї вагітності. У випадку з багатоплідною вагітністю майбутня мама може набрати вже 5-6 кг у першому триместрі.


ЯСКРАВА ДРУГА СМУЖКА НА ТЕСТІ

У перші дні затримки, коли жінка робить тест, друга смужка на ньому зазвичай проявляється дуже слабко. Якщо ж ви очікуєте двох або більше малюків, вона буде яскравою навіть на ранніх термінах.

Як дізнатися, що у вас буде двійня

Джерело: instagram@hellonewborn

ВЕЛИКИЙ ЖИВІТ У ПЕРШОМУ ТРИМЕСТРІ

Процес збільшення живота під час вагітності дуже індивідуальний для кожної жінки. Але якщо зростання відбувається інтенсивно і живіт досить великий в першому триместрі — це може свідчити про багатоплідну вагітність.

РАННІ ВОРУШІННЯ

Діти всередині мами ростуть досить швидко і їм доводиться боротися за кожен міліметр вільного простору в утробі. Тому жінка з багатоплідною вагітністю може помітити ранні та сильні ворушіння.

СПАДКОВИЙ ФАКТОР

Якщо по жіночій лінії у вагітної або її чоловіка були випадки народження близнюків або двійнят, то можливість багатоплідної вагітності дуже зростає. Але варто не забувати, що за правилами генетики близнюки можуть народжуватися лише через покоління.

Як дізнатися, що у вас буде двійня

Джерело: instagram@hellonewborn

ДУЖЕ ВИСОКИЙ ПОКАЗНИК ХГЛ

Аналіз крові жінки, яка чекає на двійню, дуже відрізняється від аналізів вагітної однією дитиною. Якщо рівень ХГЛ дуже високий, це може свідчити про наявність кількох плодів. До того ж аналіз, як правило, сильно відхилений від норми для певного терміну.

ВИСОКІ ПОКАЗНИКИ ГЕСТАЦІЇ

Гестація — період від першого дня останньої менструації до моменту пологів. Як показує лікарська практика, результати вимірювань у період дуже завищені від норми, якщо жінка очікує двійню, оскільки матці доводиться вміщати 2 плоди.

Звичайно, всі ці ознаки можуть дати вам ґрунт вважати, що ви станете щасливою мамою близнюків, але підтвердити це на 100% ви зможете тільки вдавшись до ультразвукової діагностики!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты